Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek tapasztalat a yes...

Valakinek tapasztalat a yes pharma pajzsmirigy+slimel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2 hete szedem a LETROXOT pajzsmirigy alulmukodesem van. Ez melle elkezdtem szedni a Yes Paharam pajzsmirigy+slimet... Elkezdett egni az arcom , elpirosodtam , levert a viz es kiztesek leztrk a mellkasomon es a nyakamon... Valaki tapasztalt hasonlokat ? Ma reggel mar nem mertem bevenni....

19/L


2018. márc. 19. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor én elkezdtem szedni (én is Letrox mellett csak én akkor már 2 éve szedtem és teljesen tünetmentes voltam) 2 hétre rá teljesen felborította a menstruációm késett aztán pecsételő vérzésem volt egy hónapig le is álltam vele utána való hónapra minden visszaállt rendesen. Nem tudom, hogy valóban emiatt lehetett-e de gyanús az egybeesés...én azóta nem mertem beszedni.
2018. márc. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek elég durva mellékhatások, szerintem ne vegyél be belőle többet.
2018. márc. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd el a kiegészítő kapszulát, és ha továbbra is fennálnak a tünetek, akkor kezdhetsz a Letrox-ra is gyanakodni. Akkor szóljál az orvosodnak, hogy gyógyszert váltanál, felír másikat. Pajzsmirigyes facebook csoportban írtak jópáran, akik nem bírták a Letrox-ot, a mellékhatások miatt.
2018. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nemrég vettem egyet, amelyikben csak szelén van, jód nincs. Még öt szem van belőle, semmilyen problémát nem okozott. Fogyást sem, úgyhogy nem veszek többet.

De neked szerintem inkább a Letrox okozhatja a problémát. (Ha ugyanaz a kérdező vagy, akinek 10 nap múlva felemelték 75 mcg-ra 50-ről, akkor meg tuti biztos.)

Nagyon esetleg a jód, ha azt a fajtát vetted, ÉS ha Hashimoto-s vagy, mert akkor a jód tilos lenne. De szerintem inkább a Letrox a ludas.

2018. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen , az a kerdezo vagyok. Koszonom szepen
2018. márc. 19. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!