Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárgás folyásom van mi lehet?

Sárgás folyásom van mi lehet?

Figyelt kérdés
8-dikan múlott el a menstruációm és azóta folyik azt mondták , hogy ez megszokott dolog de ilyen sokáig?
2018. márc. 19. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Hát egyáltalán nem megszokott. Majd amikor nem tudsz már a lábadra állni majd akkor mondják. Én is megvárom a magam részéről, aztán vigyen a mentő ahova akar.
2018. márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Egyes, neked mi a frász bajod van?


Kedves kérdező, egész nap sárgás folyásod van?

Egyéb panasz? Rossz szagú? Viszket?

Vagy esetleg csak a nap végén látsz egy foltot a bugyidon?


Sok fiatal lány van az oldalon, akik csak most tapasztalják ezeket a női dolgokat. Nem kellene mindenkire a frászt hozni, inkább megpróbálni tényleges segítséget nyújtani.

2018. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2-dik válaszoló köszönöm tényleg fiatal és tapasztalatlan vagyok

Hát inkább úgy mondanám , hogy egy nap elég sűrűn néha igen viszket hát pontosan szerintem szagtalan

2018. márc. 19. 12:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszket (nem múlik el), menj el nődokihoz
2018. márc. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Esetleg házi orvos nem tudna segíteni ?

Pld fel írni valamit rá ?vagy valami mindenképpen nőgyógyász hoz kell fordulni?

2018. márc. 19. 14:20
 6/8 anonim ***** válasza:
mehetsz haziorvoshoz is, de at fog kuldeni nogyogyaszhoz, mert ez az o feladata:) ne izgulj, nem kell tole felni
2018. márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha csak egyszer viszketett, akkor azért nem kell fejvesztve nőgyógyászhoz rohanni.

A sárgára színeződés lehet attól is, hogy egy csepp pisi ott maradt valahol (fúj, nem fúj-előfordul).

Ha úgy érzed, hogy ez igenis eltér a megszokott és számodra normális állapottól, akkor menj nőgyógyászhoz (mint írták is nem kell félni), de várhatsz is pár napot, hogy változik-e.


A nők természetes folyása változik a ciklusuk során. Ha nálad ez most indul be, akkor nincs miért aggódnod. Továbbra is kövesd figyelemmel a testedet, és ha valamiben nem vagy biztos, kérj segítséget. Azért lenne jó szép lassan nőgyógyászt választanod magadnak, hogy a későbbiekben már nyugodtan fordulhass hozzá hasonló panaszokkal.

2018. márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :) mindenkinek a sok jó tanácsot sokat segített és azt is , hogy kulturáltan beszéltek velem ez sokkal jobban meg könnyítette a dolgot így könnyebben fel tudtam tenni a kérdéseimet és nem féltem attól , hogy ki röhögnek

Köszönöm .😊😊

2018. márc. 19. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!