Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó, erős folyás ellen...

Állandó, erős folyás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Tehát mindig van, nem csak mensi előtt pár napig vagy utána. Mindig. Minden nap tisztasági betétet kell használnom, ha nem akarom hogy elázzon a bugyim. Amikor kevesebb volt, orvos megvizsgálta és semmi bajom, tehát nem gomba, vagy fertőzés. Sárgás-fehéres nem büdi, csak sok! És nagyon zavaró.


Köszi előre is


Nincs valami amivel mosogatnom kéne magamat, vagy van vmilyen ülőfürdő erre?


2010. jún. 10. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig ez a bajom,ugyanúgy viselek minden nap nagyon vékony tisztasági betétet.Én mindig nagyon sokat fürödtem például sokáig,aztán rájöttem hogy ez totál nem jó,ezért most inkább zuhanyozok,és kevesebb van szerintem.
2010. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát régebben én is pancsoltam inkább, de már 1 éve legalább csak zuhizok, szóval ezzel nekem nem függ össze. :(
2010. jún. 10. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Colpo Cleaner intim zuhany: [link] Próbálj meg ezzel irrigálni. Ez tejsavbacilusokat juttat a hüvelyedbe, amik felelősek az egészséges hüvelyflóráért. Valójában nem zuhany ez, hanem egy kb 2 decis műanyag tubus, amiből a tejsavas folyadékot rendkívül alacsony nyomáson kézzel tudod a hüvelyedbe pumpálni, majd az kifolyik onnan.
2010. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm majd utánanézek. Addig is valami itthoni megoldás? pl.: kammillás fürdőre gondoltam. Az működhet?
2010. jún. 10. 17:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem árt, ha kamillával mosogatod a puncid mikor beleülsz.
2010. jún. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!