Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim kelyhet szeretnék...

Intim kelyhet szeretnék venni, ebben kérem a segítségeteket! 2 ezer és 12 ezer forint között mozog az áruk, és fogalmam sincs, melyiket érdemes venni. Akinek van tapasztalata olcsóbb vagy drágább tölcsérrel, segítene?

Figyelt kérdés

2018. márc. 20. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Min 5000 ft egy jó kehely, annál olvsóbbat ne mert kínai. Mindenkinek egyénileg más más kehely jó. Ha részletesebben érdekel irj privit segitek, csak ide kommentbe feleslegesen nem irom le mert a kehely ellenesek ugyis lepontozzak allandoan...
2018. márc. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy lehet valaki kehely ellenes? Egészséges, tartós és környezet barát, hihetetlen hogy mindent elleneznek!


Ebayről akkor nem érdemes rendelni?

2018. márc. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, szerintem nem, a jobb minőség ott is annyiba kerül mint az adott márka eredeti honlapján, akkor meg már inkább onnan rendelnék, mert azért ott mégiscsak biztosan eredetit küldenek. Amúgy hidd el nagyon sok kehely ellenes van, hogy bírjuk pl nézegetni a vérünket, mennyire bonyolult és egészségtelen ennyi ideig benthagyni stb hülyeség. De aki egyszer kipróbálja és nem szereti meg, azzal elbeszélgetnék majd ;D
2018. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Akkor a 2000 ft-ost hagyom a fenébe, amúgy is, ha azt nézem, mennyit spórolok vele, akkor megéri a drágább is.

Drogériákban, gyógyszertárakban nem lehet kapni? Jobban szeretek így vásárolni, mint rendelni.

Ja, amúgy nekem is fura, hogy a fél napnyi összegyűlt vér egyszerre zúdul ki belőlem, meg hát nem is tudom, nem baj, hogy az ott gyűlik?... Mondjuk ha ez aggaszt valakit, nem kötelező fél napig bent hagyni, cserélgetheti óránként is akár. Meg én még nem olvastam olyat, aki kipróbálta és nem szereti úgyhogy egy próbát megér.

2018. márc. 23. 14:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, Rossmannban lehet MeLuna-t venni, ez is tök jó kezdőkhelynek, nekem is van, kényelmes, semmi baj vele. Müllerben szintén van MeLuna és Merul is, utóbbi extra, elsőre nem ajánlom mert trükkös, de az egyik legjobb kehely. Dm-be van Biointimo de azt nehogy megvedd, kínai...
2018. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megvettem a MeLunát. Kíváncsian "várom", hogy kipróbálhassam :)
2018. márc. 26. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!