Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tabló fotózáson pont meglesz...

A tabló fotózáson pont meglesz a menstruációm! Hogyan múljon el hamarabb?

Figyelt kérdés
Amikor lesz a fotózás, kb. a 3.-4. napba leszek. Szoknyába kell menni, nekem mellesleg testre simuló van. Biztos, hogy át fog látszani a körvonala... Mit tegyek, hogy addigra elmúljon? (Nekem általában 5-7 napig van meg)

2018. márc. 22. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Huh, szerencsére írtal kiegészítést, már épp kérdezni akartam, hogy mégis mit fognak fotózni, vagy hogy jön ide a ciklusod... :)


Vagy tampon, vagy menj farmerban, és csak a fotózás idejére vedd fel a szoknyát.

2018. márc. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Én még a magyarázattal együtt sem értem sajnos. A tabló fotózáson mellkép készül. Mi köze van ahhoz a szoknyának? Nálunk a fiúknak addigra még egyen-nyakkendőjük sem volt, egyikük hozott egyet és azt vették fel egymás után. Pedig a nyakkendő látszik a képen. Na de a szoknya???
2018. márc. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
hány éves vagy? esetleg tampon?
2018. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nálunk egész alakos is van. Több képet készítenek, több beállítással.


Tampont nem merek használni egy védő betét nélkül. 15 éves vagyok.

2018. márc. 22. 18:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor marad az első válaszadó válasza. Menj nadrágba, és majd a fotózás előtt felveszed a ruhát. Tudom, 15 évesen még fura, de hidd el, aki körülötted lesz, tudja, mi az a menstruáció, és tudja, hogy nem jókedvedben látszik ki a betét, ha esetleg tényleg kilátszik.
2018. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
egyetértek az előttem szólóval. ennyi idősen énis folyton azon aggódtam, hogy ki mit gondol rólam és vajon ehhez mit fognak szólni mások. igazából olyanoknak akartam megfelelni akiket még csak nem is szerettem.ne aggódj nem lesz semmi ha kicsit átlátszik. önbizalom a kulcs :)
2018. márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A tampon alá bőven elég egy tisztasági betét. Az nem ér fel a hátad közepéig, semmi nem fog látszódni belőle. Nekem is van szűk szoknyám, de a hosszú szárnyas betét vonala sem látszik át rajta. Biztos, hogy nem csak beképzeled ezt?
2018. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off, csak ez fura, hogy muszáj szoknyába lenni. Én egy sima sötétkék farmerben voltam a matrózblúzzal, pedig egész alakos kép is készült.

Amúgy ehhez visszatérve, tampon + tisztasági betét. És csak a fotózás idejére veszed fel a szoknyát és kész

2018. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2018. márc. 22. 21:03
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is így hirtelen elgondolkoztam, hogy vajon pucéron, vagy egy szél bugyiban lesz-e az osztályfényképezés... meg hogy miféle alternatív naturalista gimnáziumba járhatsz-e :D


de ahogy a többiek is írták, relax

2018. márc. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!