Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció helyett barnás...

Menstruáció helyett barnás folyás?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok ilyen kérdés volt már , de szeretném pontosan leírni az én esetem . Várható idóben "jött meg" első nap nagyon halvány barnás folyás , és ez egyre erősödött a napok számával most vagyok a 6. Napban és mostmár erősen barnás bordós . Mindig fájni szokott a hasam és a derekam ha megjön de most semmilyen fájdalom nem jelentkezett . Terhesség vagy esetleg valami betegség fennálhat ?
2018. márc. 23. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

A terhességet ki lehet zárni teszttel.

Szerintem inkább progeszteron-hiányod van.

2018. márc. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első és az utolsó napokon normális a barna folyás, de ha az egész menstruáció csak barna folyás formájában távozik, az többnyire hormonproblémát jelez. Nem szedsz fogamzásgátlót?
2018. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szedtem viszont abbahagytam még novemberben de februárban esemény utáni tablettát kellett bevennem tudom hogy esélyes az miatt is csak számomra furcsa mivel ha a gyogyszer miadt lenne nem gondolnám hogy fájdalommentes menstruációt okozna valahogy összeférhetetlennek tartom de lehet rosszul gondolom
2018. márc. 23. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni okozhat katyvaszt.
2018. márc. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért csinálok egy tesztet hogy azt kizárhassam , köszönöm !
2018. márc. 23. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!