Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnás folyásom, olyan mintha...

Barnás folyásom, olyan mintha menstrualnek de megsem mert barna mitol van ez?

Figyelt kérdés
Nagyon barna folyasom van mar tobb napja .. neha ritkan jelentkezik piros is de inkabb barna minek a jele ez? 18/L

#barna folyás #Mesteualas
2018. márc. 18. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
meg fog jönni
2018. márc. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De mikor ? Ez mar vagy harom napja. Igy van
2018. márc. 18. 21:30
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem is szokott ilyet csinálni, általában pár nap múlva megjön. stresszes időszakban vagy betegség alatt szokott ilyet csinálni nekem
2018. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Huha hat ebben van valami.. koszonom szepen !azt hittem mar terhes vagyok
2018. márc. 18. 22:48
 5/10 BlackLove ***** válasza:

Nekem ez peteéréskor szokott előfordulni, azaz 2 menstruáció között, általában napra pontosan (14.-ik), de csak rövid ideig tart, és nagyon kevés jön, valamint csak ilyen világos barnás színe van.

Nézd meg te is, hogy nincs e peteérésed véletlen. Van egy jó alkalmazás, ami írja, hogy mikor van peteérésed, és havonta jelölgeted, amikor megjött és végetért (P Tracker). :)

2018. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is a period trackert használom :D
2018. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BlackLove ***** válasza:
:D
2018. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hat sajnos en hiaba hasznalnam nekem tok felesleges mert nekem kb van ugy is hogy 3 honaponta jon meg , de van mikor egy honap utan es ez valtozo ..
2018. márc. 20. 05:29
 9/10 anonim ***** válasza:
ez fura, 18 évesen már legalább nagyjából be kéne állnia. súlyproblémáid vannak esetleg? vagy valami komolyabb betegséged?
2018. márc. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudok rola hogy lenne valami komolyabb betegsegem ... es nem vagyok az az elhizott fajta .. !es en azt vettem eszre mikor szedem a D vitamint akkor sokkal konnyebben megjon nem tudom lehet hulyesegnek tunik de ha meg nem szedem nagyon sokat kihagy..
2018. márc. 20. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!