Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponos kérdés, elég gusztust...

Tamponos kérdés, elég gusztustalan, a részletek lent. Valaki tapasztalt hasonlót?

Figyelt kérdés
Menstruációkor a tampon mellett szivárog a vér. Nem azért, mert átázott a tampon, az még bírná, de valahogy mégis kifolyik. Rendes eü betétet kell használnom mellé. Kb 10 éve használok tampont, eleinte fiatal voltam és gyermektelen, most meg középkorú vagyok és van két gyerekem, de ez a probléma változatlan, tehát nem függ össze a hüvelyem feszességével, fiatalságával. Valami anatómiai probléma lehet velem?

2018. márc. 23. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanez, de azért elég mellé egy vékony betét.

Fogalmam sincs miért, nekem is már 2 gyermekem van, és változatlan.

2018. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyobb méretűt használsz, az nem segít? Azt írja a tájékoztató, hogy ha szivárgást tapasztalsz, akkor nagyobb kell.
2018. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a nagyobbnak meg tul nagy a kapacitasa es az elso napot leszamitva majdnem szarazon kene kivenni... En is gondoltam ra, hogy tag a huvelyem, de huszonevesen, gyermektelenul is tag volt?

Ja meg annyi, hogy hatrahajlo mehem van, ez az egy rendellenessegem van anatomiailag, legalabbis masrol nem szolt a nogyogyasz.

2018. márc. 23. 18:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hehe...nekem is hátrahajló.. Akkor valószínű ez a válasz rá :)
2018. márc. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na mar erdemes volt megkerdeznem, legalabb latom, h nem vagyok egyedul. A nogyogyasznal mindig elfelejtem megkerdezni.
2018. márc. 23. 19:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem olyan szokott lenni, hogy a zsinóron keresztül kifolyik, kiveszem és csak az egyik oldala véres és alig van benne valami.

Viszont nekem sem kell nagyobb, mert én még a mini után a normált se nagyon tudom felhelyezni.

2018. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem hajlik hátra a méhem, mégsem tudok betét nélkül tampont használni. Legtöbbször nekem is folyik mellette.
2018. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is történt olyan, amikor első napos a menstruáció. Szerintem amiatt van, hogy amikor fel helyezem egyszerre annyi vér jön, hogy nem képes egyből gyorsan beszívódni, emiatt oldalt kifolyik.(19)
2018. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!