Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sajnos művi úton végeztek...

Sajnos művi úton végeztek nálam 3 hete abortuszt. Nem tarthattam meg a babat a szüleim miatt.18 éves vagyok, barátomra nem számíthattam. Szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés
Másfél héttel az abortusz után hánytam, utána semmi bajom nem volt. Most 3 hét után pedig reggel nagyon hanyingerem volt. Abortusz előtt két nappal végig hánytam az egész napot. Néha néha ram jött a hányinger. Lehet köze a mostaninak a terhességhez?
2018. márc. 24. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak, akik középidőben, menzesz előtt vagy elején hányingert éreznek. Lehet, hogy a terhesség borította a hormonjaid. De ez csak tipp, mindenképp elmennék dokihoz a helyedben.
2018. márc. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nem missed ab-od volt, hanem abortuszod, nem mindegy. Lehet az ok hormonális, lehet hogy kikészültél lelkileg. Sajnálom, hogy így döntöttél, de most már inkább nézz előre és próbáld feldolgozni.
2018. márc. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vén fejemmel életemben egyszer átestem ezen (van két felnőtt lányom), én viszont iszonyat sokat véreztem, nem beszélve a lelki traumáról.

A hányinger lehet ettől is, sokan nehezen élik meg ezt, amin átesnek. :(

2018. márc. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, neked ennyiből annyit tudok mondani hogy valószínű hogy van hozzá köze, vagy mert teljesen felfordult a hormonrendszered, vagy idegi alapon, de úgyis kell gondolom ellenőrzésre menned még, a legbiztosabb ha ott megkérdezed a dokit.
2018. márc. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!