Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Veteles utan ti mikor estetek...

Veteles utan ti mikor estetek teherbe? Nem kellett művi befejezés (! )

Figyelt kérdés

Nincs szukseg küretre/ művi befejezésre. De annyi mindenrol kellett beszelnunk az orvosommal. Hogy ez a kérdés csak elmaradt.

Azt megkérdeztem h mikor próbálkozhatunk újra. 1 ciklust javasolt kihagyni mert koraterhesen halt el a baba. Csupán egy alog 3mmes petezsákom volt és 120as hcg szintem.

Aki hasonlóképpen volt, nektek hamar sikerüpt újra?

Mi sokáig vártunk, most is clostilbegyttel sikerült! De azt 2 hónapig szüneteltetnem kell!

Valami tippetek van?:)

E ,C ,D vitamint szedek és folsavat


2017. máj. 18. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy missed ab-m, elhalt terhesség, be kellett fejezni műszeresen. Így egy hónapot kihagyva, sikerült a következő. Szerintem ha neked nem kellett beavatkozás, és persze ha korai terhesség volt, simán lehet próbálkozni már.
2017. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9. hét és azért kitisztított a doki. Azt mondta azért 3 hónapot várjunk. A másodiktól már azért próbálkoztunk és a 4. hónap sikeres lett
2017. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi h megírtad :) ezt a hónapot nem hagyjuk ki marmint nem vedekezunk de uhn voltam kontrollon. 13.napon ilyenkor mar 15-17mmes tuszoim szoktak lenni, de most semmi! Szóval nem hiszem h terhes leszek majd.:)
2017. máj. 18. 18:13
 4/10 A kérdező kommentje:
2. Köszönöm nekedis.:)
2017. máj. 18. 18:14
 5/10 anonim ***** válasza:

3. honapban, nekunk nem kellett varnunk.

Sok sikert ;)

2017. máj. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem véletlen mondta a doki hogy 1 ciklust hagyjatok ki. Ő ért hozzá, megnézett, adott egy tanácsot te meg nem tartod be. Én a helyedbe betartanám hogy biztos ne legyen gond a következő terhességnél.
2017. máj. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mivel szerinte sem lesz most peteeresen igy azt mondta nem jelent gondot a megszakitasos egyuttlet sem. Hormonvérvetelem is volt az sem mutat peteerest. Na meg nem hiszem h most jon össze megszakítással ha 5 ev alatt egyszer sem. De ovutesztelek is. Ha meg teherbe esek nem hinnem h akkora baj lesz. De ilyen vekony mnyhártyába bele se tudna ágyazódni.

Mindegy kovetkezo ciklustol mindent bele adunk.. 😊😊 koszi a valaszokat

2017. máj. 18. 20:35
 8/10 anonim ***** válasza:

A sajat dokim pont szabadsagon volt, mikor elveteltem, egy masik nezett meg, hogy kiurult-e minden vagy kell kuret (nem kellett). O 1 honapot mondott, de azt mondta igazabol nem is kell varni szerinte (6 hetes terhes voltam es nalam is csak megemelkedett hcg volt korabban, de 5 hetesen megallt az emelkedes is - onnantol sajnos csak azt "vartuk" beindul-e magatol a veteles).

Az en dokim pedig 3 honap pihenot javasolt. Igazabol mindegy is lett, 9 honap utan estem ujra teherbe.

2017. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
februerban veteltem el , es most pozitiv a teszt ! tehat 3 honapra ra !
2017. máj. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat vettem pharmatexet meg vigyázunk is de szerintem ha nem vigyáznánk sem lenne gond, mert megneztem a papirom 4,4mmes a méhnyálkahártya
2017. máj. 19. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!