Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napig tartó menstruáció...

3 napig tartó menstruáció normális?

Figyelt kérdés
Mindig 5 napig menstruáltam, és rendesen véreztem. Az elmúlt 2 mensesem 3 napig tartott és sokkal gyengébb volt. Ma vagyok a harmadik napon, és látszik , hogy reggelre elmúlik. Az este folyamán wc-zés után töröltem, és láttam egy ilyen szürkés színű darabot, megvilágítottam és fény alatt eléggé barnásnak tünt, de alapból vaku nélkül szürke volt. Azért itt kérdezek, mert megijedtem, és szerdán rendel a nőgyógyászom legközelebb. Nektek volt már ilyen?

2018. márc. 25. 22:20
 1/2 anonim válasza:
Szerintem teljesen normális. Van ilyen. Főleg ha még gyerek vagy. Lehet hipoconder vagy. Nekem is sokszor változik. Lehet az életmódod megváltozott, tobb vagy éppen kevesebb vizet iszol vagy ilyesmi. Amíg nem gyennes vagy valami nagyonbrutál addig nincs baj:) ne aggódj
2018. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Teljesen normális. Az egyik osztálytársamnak is csak 3 napig tart,nekem még semeddig mert nincsen.
2018. jún. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!