Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, ha 13 évesen már...

Az normális, ha 13 évesen már 2 hónapja, hogy nem jött meg újra?

Figyelt kérdés

Már 1 és fél éve volt meg először.

Előtte mindig max 5 napot késett vagy előbb jött meg. Most már 2 hónapja (januárban jött meg utoljára) nem jön meg. Anyumnak már szóltam, azt mondta, hogy még várunk egy kicsit, utána elmegyünk orvoshoz, amit nem szeretnék.


Van esetleg valaki akinek ilyen korban volt/van ilyen problémája?

Ti mit javasolták?

Ez csak azt jelenti még, hogy nem állt be a "rendszer"?


Segítsetek!

Előre is köszönöm

13/L



2018. márc. 21. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy. A női szervezet pedig kiszámíthatatlan. A késés lehet akár stressztől is, de a két hónap szerintem már nagyon sok. Először mikor 17 évesen elmentem nőgyógyászhoz, akkor nagyon féltem, de ne tedd, ez egy természetes dolog. Nekem már évente kötelező eljárnom szűrésre. A terhesség nagyon remélem nem áll fenn nálad. :)
2018. márc. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Normális,igen.Még kell egy kis idő,mire véglegesen beáll.

Az is előfordulhat,hogy fél évre kimarad.

2018. márc. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 😊
2018. márc. 21. 19:42
 4/5 anonim válasza:
Teljesen normális.
2018. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Van úgy hogy egy lánykának fél év is kimarad,lehet hogy neked sem állt még be! Semmi baj nincs ezzel
2018. jún. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!