Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, hogy a barátnőmne...

Az normális, hogy a barátnőmnek menzesz alatt és utána 1-2napig brutálisan csípős szaga van odalent?

Figyelt kérdés
Nem merem neki mondani, mert halálra tud sértődni az ilyenektől, de ilyenkor kívánja leginkább a szexet, nekem meg majd felfordul a gyomrom a gondolattól, hogy hozzá kell érjek ahhoz a szaghoz...

2018. márc. 26. 06:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
normalis
2018. márc. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mivel vér távozik belőle, ezért vas-fém szaga szokott lenni. Megértem, hogy nem akarsz így szexelni. Mondd neki, hogy ilyenkor nem túl biztonságos szexelni, mivel nyitva a méhszáj és könnyebben kaphat el bármilyen fertőzést. Néha én is ilyenkor vagyok a legkívánósabb, de ettől a gondolattól mindig visszaveszek :D
2018. márc. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pedig érdemes megbeszélni, ráadásul őszintén.

Itt szokott előjönni a probléma, ugyanis sokan összetévesztik az őszinteséget a faragatlansággal. Ha akarsz az utóbbinál elakadni, a szagok helyett inkább beszélj a róla kialakult Nő képéről, amin esetleg csorba esne, ha a havi problémák közepette érintkezel vele.

Így nemhogy nem sérted meg, esélyt adsz neki a női méltóságának a stabilabbá tételére (természetesen ez csak akkor működik, ha van neki olyan :D )

2018. márc. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28%
Mindjárt elhányom magam!
2018. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!