Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle után menzesz késése,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle után menzesz késése, kevesebb vérzés normális (hosszú leírás)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, hogy ezer meg ezer ilyen téma van (ja és persze azt is, hogy pontos infót csak nőgyógyász tud adni, de...) azért itt is felteszem a kérdést, hátha valaki járt már így vagy tud valami hasznos információval szolgálni. Szóval múlt hét szombaton aktus közben kiszakadt a gumi kb éjjel 1 óra körül, másnap nagy nehezen kaptunk receptet az ügyeleten, vasárnap este 9 körül sikerült bevenni. Nem volt semmi mellékhatása, pedig már lélekben felkészültem a vérzésre, hanyingerre. Április 30-an, legfeljebb elsején kellett volna megjonnie, de késett...végül ma megjött (tehát kb 5 napot késett, mert általában 24 napra szokott megjonni, ritkán 26) Ahhoz képest, hogy máskor igen sok vér szokott távozni, most csak elég gyenge, viszont nagyon görcsölök (ez nálam a normális)...meg voltak a szokásos menzesz előtti tüneteim is (tehát idegbajosság -ugyanis ilyenkor elviselhetetlen vagyok-, térd, comb és derék fájdalom). Olvastam sok topic-ot és a betegtajekoztatot is, tisztában vagyok vele, hogy baromi sok hormon van benne, de mondjuk ilyen jellegű kérdést/hozzászólást sehol nem láttam. Szóval a kérdésem az, hogy ennek ellenére nagyon készüljek a terhességre vagy nem sok esély van rá és ideje lenne már megnyugodnom?:) A biztonság kedvéért veszek holnap tesztet. De azért kiváncsi vagyok a ti véleményeitekre is. Köszi előre is. :)

2016. ápr. 5. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Jártam én is így.. éjjel kiszakadt, másnap csak este hat után tudtam bevenni. Nekem 1 hét után jött meg (bevételtől számítva) utána pár napos ingadozás a kövi 2-3 hónapban és eszméletlen szőrösödés. Nem szépítem volt hogy napi 2x nyestem a szőrt a lábamon hogy ne nézzek úgy ki mint egy csimpánz. Szerintem. nem lesz baj. Tudom parás lesz de én nem is teszteltem. Csak nyugii :)
2016. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :) hála istennek azóta beindult a dolog es egy gyönyörű levált nyálkahártya darabbal is találkoztam, szóval most mar sikerült megnyugodni:D azért egy orvost is beiktatok a jövő hétre....biztos, ami biztos alapon. :D

Hát a szőrrel...meg valahogy megbirkózok:D szerencsére amúgy nem sok szőrrel áldott meg az ég, s azok is ritkán elszóródva találhatóak.

2016. ápr. 7. 01:22
 3/4 A kérdező kommentje:
(Egyébként pont nekem is majdnem pontosan 1 hétre rá jött meg, de nekem alapból előbb kellett volna megjönnie a rendes menzesznek, szóval így csúszott 5 napot. Mondjuk ahhoz képest, hogy azt olvastam, hogy volt olyan nő, akinek 2 hetet csúszott, ez még akkor szerencsés.)
2016. ápr. 7. 01:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj amikor én jártam ebben a cipőben olyannal is találkoztam akinek két hónapra szabadságra a menzesze, utána volt egy ideig megint nem... egy évig bőven belekontárkodhat sajnos. Mégiscsak jobb mint egy nem várt terhesség. :)
2016. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!