Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszeres égető érzés a...

Rendszeres égető érzés a húgycsőben, de magától elmúlik, legalább kéthetente előjön?

Figyelt kérdés

Nagyjából 2-3 hónapja áll fenn ez a probléma, hogy egyik napról a másikra hirtelen elkezd szúrni lenn. A pisilés általában nem is fáj, de maga a húgycsövemet nagyon égeti valami. Elmentem orvoshoz legutóbb, kaptam felfázásra antibiotikumot, 5 napos kúra volt. Utána héten ugyan úgy fájt és szúrt. Ez általában 2-3 nap alatt elmúlik, és 1-2 hetente előjön. Ilyenkor általában az alhasam is görcsöl és puffad.

Azon kívül, hogy menjek el orvoshoz, tud valaki valamit? Sajnos kollégiumban, messze élek a szakorvosmtól így itt nem is tudom hogy kihez kellene fordulnom. Urulógus?

Köszönöm előre is!



2018. márc. 26. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet az antibiotikum nem jó rá. Mit kaptál?

Vizelet tenyésztést csináltak?

2018. márc. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Előtte már kaptam egy poros gyógyszert is amit lefekvés előtt kellett meginni. Az se hatott egyből, de 2-3 nappal utána elmúlt.

Ezt a tablettás antibiotikumot tenyésztés után írták fel. Ezért nem értem...

2018. márc. 26. 09:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Számos oka lehet. A panaszt vélhetőleg valami húgyúti fertőzés okozza, ami egy meglévő gócból folyamatosan kiújul.

Mindenképpen urológushoz kell fordulni, aki célzottan ható gyógyszerekkel tud segíteni. Vannak speciális, kimondottan húgyútban előforduló baktériumok kezelésére szolgáló antibiotikumok, amiket szakorvos tud felírni.

2018. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!