Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezzel érdemes orvoshoz forduln...

Ezzel érdemes orvoshoz fordulni, vagy még várjak, hátha jobb lesz magától?

Figyelt kérdés
Palástfű és pásztortáska teát iszok 3-4 napja rendszeresen, napi 1 nagy bögrével, mert nem akar elmúlni a menszeszem. Ma van a 11. napja, hogy vérzek. Február végén kezdődött a dolog, akkor furcsán hamar jött meg és 9 napig tartott, majd rá 12 napja újra megjött és azóta nem akar elmúlni. Fájdalmat egyáltalán nem érzek, ami kicsit szokatlan is, mert eddig minden menstruációkor szenvedtem a hasgörcsöktől. Kicsit megijeszt a dolog, mert ezelőtt sosem fordult elő ilyesmi, nem tudom ez mennyire normális?

2018. márc. 27. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes.


Én is iszok mindenfélét, colát, szörpöt, zöld teát, mégis kénytelen voltam venni egy doboz betadine kúpot pár hete.

2018. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp menj el nőgyógyászhoz, mielőbb!!

Ha valaki később olvasná az írásomat erre a kérdésre, MENJEN NŐGYÓGYÁSZHOZ, EZEK A TEÁK HATÁSTALANOK!!

2018. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Már rég el kellett volna menned. De persze nem baj hogy vártál amilyen stílusban beszélni tudnak az emberrek ott, tényleg inkább mindenki megpróbálja először magát gyógyítani. Úgyhogy igen, mindenképp doki, biztos ami biztos
2018. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg eljutsz orvoshoz, addig alaposan gondold végig, hogy ezalatt az idő alatt milyen gyógyszert/gyógyszereket szedtél.
2018. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen


Sürgősen orvos kérlek

2018. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, menj szerintem is orvoshoz!
2018. márc. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nekem egyszer tinédzserkoromban 14 napig volt meg. Majdnem küret lett a vége,de szerencsére elmúlt. Amúgy 8 napos 12 éves korom óta. Az se mindegy,hogy szültél már? Mindenesetre megkérdezhetsz egy dokit. Mennyire vérzel? Rendes vér,vagy csak barnázás? Utóbbi esetben lehet,hogy hormonális gondod van.
2018. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#Gabica, 23 éves vagyok, de elég későb értem, csak 15 éves koromban jött meg és utána még pár évig nem volt rendszeres. 18-19 éves korom óta viszont 30-33 napra beállt és 4-5 napig tartott a vérzés.

Még nem szültem. Nem volt abortuszom, se vetélésem, semmi ilyesmi. A partnereimet sem váltogatom. Bevallom, még nem voltam nőgyógyásznál, mert elég rosszakat hallottam, hogy durvák a vizsgálatnál. De most mégis ezen gondolkozok, mert nagyon megvisel, hogy ilyen sok ideje vérzek. Legalábbis csak erre tudok gondolni, hogy ezért vagyok mostanában folyton fáradt.

Nem csak barnázás van, de nem is "ömlik" belőlem a vér, 2-3 óránként cserélem a betétet.


#4, A multivitamin is gyógyszernek számít? Mert azt szoktam szedni :/ Remélem nem az okozza!

2018. márc. 27. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!