Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A jobb mellbimbómban szó...

A jobb mellbimbómban szó szerint valami kemény van, mit tegyek és melyik hozzátartozómat érdemes megkérdezni?

Figyelt kérdés
Nemrég egy ellenőrzésnél vagy ki tudja hogyan, de felfedeztem egy "csomót" vagy valami hasonlót a jobb mellbimbómban és nem mertem eddig megkérdezni senkit. 15/f

2014. szept. 10. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Serdülő fiúknál gyakran előfordul a megnagyobbodott mellbimbó vagy kis kőszerű csomó. Azért van, mert ilyenkor tombolnak benned a hormonok. Minden férfiban van egy kis mennyiségű női hormon is, és borulnak a hormon arányok. Mikor minden helyre áll, és igazi férfivá válsz, eltűnik a melledből. Az is lehet, hogy egy év múlva már nem lesz ott.
2014. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a dolog kamaszkorban minden fiúnál megtalálható.Változnak a hormonjaid,megkezdődött a férfivé válásod .Lehetséges ,hogy a másikban is lesz.Akár 1 évig is érezheted,mire elmúlik.
2014. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a kamaszkorba normalis. Nemkell bantani,el fog magatol mulni
2014. szept. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de ha mellbevágnak fáj mint az állat, vagy ez is norm? biztosan nem vagyok mellrákos? :D
2014. szept. 11. 21:12
 5/5 anonim válasza:
Nyugi, régebben nekem is volt, most már nincs ott.
2014. szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!