Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 39 napja nem jott meg,...

Már 39 napja nem jott meg, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok ez lenne a masodik ciklusom, tudom sokan mondtak hogy meg nem fog beállni de mar tobb mint 1 honapja. Valaki azt mondta hogy az is lehet, egyszer meg jott es most 1 evet fog szuneteltetni. Nem tudom mit csinaljak ha valaki tud tippelni mi lehet a baj az irjon.

2018. márc. 29. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

terhességi tesztet

Ha az negatív, akkor semmi gond, hordjál magaddal betétet, majd jön az, amikor jönni akar, nem törvényszerű, hogy havonta fog jönni, az majd egyszercsak beáll magától

2018. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem voltam még fiuval meg semmi, csak azt gondolom hogy akarmennyire is az elejen vagyok ennek a menstruacios dolognak, tul sok napja nem jott meg
2018. márc. 29. 16:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért kellene bármit is csinálni? Akár fél év is kimaradhat, még csak egy menstruációd volt. Nem fog egyből pontos lenni. Semmit nem tudsz csinálni.
2018. márc. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2018. márc. 29. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ez teljesen normális a korodban, akár 6 hónap is kimaradhat még.
2018. márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyél sok húst, B12 vitamin általában rendezi a ciklust. Egyébként nem baj, ha még nem jön meg rendszeresen a vérzésed.
2018. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!