Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha egy hónapban...

Az normális ha egy hónapban 2x jön meg?

Figyelt kérdés

Egyszer hónap elején azt hiszen 12.-én és most megint megjött 1 napja.

15/l



2018. márc. 30. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A ciklusod nem a hónapokhoz igazodik, hanem mindenkinek megvan, hogy milyen hosszú. Nekem pl. 26-28 napos, vagyis simán megjöhet kétszer egy hónapon belül, ha úgy jön ki a lépés, mivel a hónapok ennél hosszabbak. Te meg elég fiatal vagy, valószínűleg még nem állt be rendesen a ciklusod. Ilyenkor még szinte bármi lehet normális.
2018. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-es, de azt írta, hogy 12-én jött meg neki, aztán meg tegnap, azaz 29-én, az meg úgy tényleg kevés.

Szerintem ha csak egyszeri alkalom, akkor nem gáz, viszont ha rendszeresen előfordul, akkor el kell menni orvoshoz.

2018. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszeri alkalommal nem gond. Amúgy is fiatal vagy még. Az előző ciklusaid hány naposak voltak?
2018. márc. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es, és a válaszom másik fele elkerülte a figyelmed? Egyébként amikor én annyi idős voltam, mint a kérdező, nekem is volt, hogy két hét sem telt el két menstruáció között, de olyan is volt, hogy kimaradt egy. Aztán idővel szépen beállt normálisra. Ha valami folyamatosan nem klappol, akkor érdemes elmenni orvoshoz, de ha többségében rendben van a dolog, akkor néhány ilyen alkalomtól még nem kell orvoshoz rohanni.
2018. márc. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kerülte el, csak szerintem nem volt annyira hangsúlyos.


Egyébként én meg valami csodabogár lehetek ilyen szempontból, mert a legelső alkalomtól kezdve (azaz 12 éves koromtól) viszonylag pontosan jött meg mindig, egy-két nap eltéréssel. Az utóbbi pár évben rövidültek csak a ciklusok, ill. volt néhány extrém rövid is (11-17 naposak), mint kiderült, pm-alulműködés miatt. :(

2018. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Hát...volt amikor a hónap végéről átcsúszott a következő hónap elejére de olyan is volt mikor hónap elején kellett volna megjönni de a végén jött meg ez volt összesen 4x és ez az első hogy egy hónapban 2x jön meg

2018. márc. 31. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!