Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyflòra visszaàllítàs,...

Hüvelyflòra visszaàllítàs, hogyan? Mi vàlt be nektek?

Figyelt kérdés
Fertőzès miatt antibios kezelèsem volt,azòta is szedem az antibiot tartalmazò hüvelykapszulàt mèg 1-1,5 hètig. Mikor kezdjem el a hüvelyflòràm visszaàllítàsàt? Milyennel? Fèlek a gombàsodàstól.
2018. márc. 31. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A hüvelyflóra helyreállítást, ha helyi a kezelés, tehát kúpot, kapszulát használsz, akkor a kezelés után kell elkezdeni. De léteznek szájon át szedhető gyógyszerek is hüvelyi fertőzésre, akkor már nyilván a kezeléssel egyidejűleg lehet csinálni a hüvelyflóra helyreállítást.

És bármelyik hüvelyflóra helyreállító készítményt, amit vény nélkül kapsz a patikában, az megfelelő rá.

2018. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom milyen fertőzésed volt, de én abbahagytam az összes antibiot, meg gombaellenes kenőcsöt, és fél év múlva kutyabajom nem volt. Ez így van már 10 éve. Candidám és streptococusom volt.
2018. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!