Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon problémák?!

Tampon problémák?!

Figyelt kérdés

Elöszőr használok tampont, a felhelyezés teljesen rendben volt, odáig toltam, hogy ne érezzem... De aztán már bennt volt egy kb 1/2 órája, és elkezdtem érzeni, nem nagyom, csak kicsit kellemetlenül szúrt néha belül bizonyos mozdulatokra... És ki akartam szedni de iszonyatosan fájt, húztam, de meg se mozdult, végül ki tudtam szedni hatalmas kínlódások árán, de szörnyű volt!! Nem értem, mindig a felhelyezéstől tartottam, de azzal nem volt semmi gond...

Mi lehet a baj? Ez mindig így lesz? És ha később megéreztem akkor elcsúszott, vagy rosszul helyeztem fel, vagy mi van? Mit kéne máshogy csinálnom, mert ez így nem jó!!

Köszi a válaszokat!



2018. márc. 31. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha felhelyezeskor nem erezted, aztan viszont igen, lehet hogy kicsi a méret. De ilyenkor nem kihûzni kell, hanemnszépen visszatolni a helyére. Azért fájt a kivétel, mert még száraz volt, nem szîvott magába semmit. Ha fent van 2-3 ôrát, elegendõ menstruáciôs váladékot szîv magába, kvázi siksmlôs lesz a felszíne és szèpen ki fogod tudni hûzni. Gyakorlás kérdése és menni fog:)
2018. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha leülsz, mocorogsz, és érzed, akkor nincs elég jó helyen, tedd nyugodtan hátrébb, normális esetben nem fogod egyáltalán érezni, hogy ott van


kivétel:

azért volt kellemetlen, mert a tampont akkor a legkönnyebb kivenni, ha megtelt, ha ki akarod venni, mikor még száraz, az normális dolog, hogy kicsit kellemetlenebb


Tedd nyugodtan egész hátra, hagyd úgy pár órán át, 3-4 óra múlva biztos hogy könnyebben fog kijönni (és ne aggódj, hogyha közben esetleg nem érzed, hogy benn van)

2018. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!