Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mult honapban kesett, mikor...

Mult honapban kesett, mikor kellene ujra megjojjon?

Figyelt kérdés

A ciklusom 32 napos,a mult honapban kesett 1 hetet . Igy most mikor kellesz/kellene ujra megjojjon ujra azon a datumon mint a mult honapban az egy hetes kesessel ,vagy normalisan a megszokott datumon?


Valaszaitokat elore is koszonom!



2018. ápr. 2. 23:44
 1/4 anonim válasza:
Nekem kb 7 éve van meg, és nem tudom dátumhoz kötni, mert a 23. és a 46. nap között bármikor meg tud jönni. Szóval nem tudom, ha neked mindig kb ugyanannyi időközönként jön, akkor szerintem a kettő dátum között.
2018. ápr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ertem,koszonom a valaszod :) Igen mindig ugy szokott 32 napra max 33 de az nagyon ritka es az is ugy ,hogy 32. nap éjelen hogy atesek a 33. napba.
2018. ápr. 2. 23:56
 3/4 momoka 2002 ***** válasza:
A menzesz elso napja mindig az elenkpiros verzes 1. Napja. Szoval a ciklust ugy szamoljuk ha neked most 1 hetet kesett a 32 hoz kepest, akkor kb. 39 napos volt az elozo ciklusod es a kovetkezo a verzes elso napjatol szamitando es lehet ujra 32 vagy akar 40 napos is, a napokat szamold,ne a naptari datumokat.
2018. ápr. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ertem. Nagyon szepen koszonom a valaszod!
2018. ápr. 3. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!