Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Körülbelül 10 perce jött...

SOS! Körülbelül 10 perce jött meg és kamionban ülök, egyáltalán nem most kéne, nem számítottam rá, semmi nincs nálam és megállni se tudunk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos, reggel eljöttem apukámmal kamionozni... Elindulás után fél órára éreztem hogy nincs valami rendben és amikor megmozdultam éreztem hogy megjött.. mit tudok itt tenni? Még csak 2 óra múlva állunk meg és akkoris egy üveg gyárban ahol nem szállhatok ki

Eddig ezen kattogtam de nem találtam megoldást



2018. ápr. 3. 07:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szólj apukádnak, hogy gond van és álljatok meg a legközelebbi benzinkútnál, ott veszel betétet, meg elmész wcre.
2018. ápr. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan így ahogy leírta az első. Nem kell ezt szégyellni. :)
2018. ápr. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kicsit azért aggódok, nem tudom hogy mondjam neki
2018. ápr. 3. 07:41
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Addig zsebkendő vagy wc papír bármi amit találsz használd fel

Akár póló triko és menjetek benzinkutra

2018. ápr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen szólsz neki apa pont most jött meg és nincs nálam semmi menjünk benzin kútra


Nem bántásból kérdezem de anyud sose mondta neked hogy mindig legyen a táskádba 2 szem tampon mert bármikor véletlen helyzetekben is lesz legalább nálad?

2018. ápr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Anyukám nincs velem :( nem bantasz meg de sajnos anyu engem sose tanitott meg ilyenekre.. Egyáltalán nem számítottam hogy most fog megjonni, 20-a korul szokott es most is volt 21-en :/ szoval ez fura is
2018. ápr. 3. 07:46
 7/14 A kérdező kommentje:
Jelenleg a taskam sincs nalam, csak par cucc, mert délután mentünk is volna haza
2018. ápr. 3. 07:47
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Értem sajnálom

Legközelebb figyelj rá és legyen nálad mindig jó tanács

2018. ápr. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak benzinkút más lehetőség most nincs
2018. ápr. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm szépen, erőt veszek magamon és szólok, csak annyira nehezen kezelem az ilyet:/ ráadásul kicsi sem vagyok mert 17 vagyok
2018. ápr. 3. 07:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!