Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Körülbelül 10 perce jött...

SOS! Körülbelül 10 perce jött meg és kamionban ülök, egyáltalán nem most kéne, nem számítottam rá, semmi nincs nálam és megállni se tudunk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos, reggel eljöttem apukámmal kamionozni... Elindulás után fél órára éreztem hogy nincs valami rendben és amikor megmozdultam éreztem hogy megjött.. mit tudok itt tenni? Még csak 2 óra múlva állunk meg és akkoris egy üveg gyárban ahol nem szállhatok ki

Eddig ezen kattogtam de nem találtam megoldást



2018. ápr. 3. 07:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Simán megmondod, hogy megjött, álljunk meg majd a benzinkúton, és adjon egy kis pénzt apud. Amúgy jó tanács: mindig legyen nálad kettő betét vagy tampon legalább.

Első válaszoló voltam.

2018. ápr. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mezőszilason vagyunk, Zalaegerszegre megyünk, nagyon fura utak vannak, nem tudom lenne e kulturált benzinkút
2018. ápr. 3. 07:54
 13/14 A kérdező kommentje:
Pénzzel nincs baj, mert van nálam
2018. ápr. 3. 07:55
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget, nagyjából 7 km múlva megállunk:)) Pénz van nálam szóval tudok venni, ugyhogy minden rendben lesz
2018. ápr. 3. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!