Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El vetéltem? Február 25. -én...

El vetéltem? Február 25. -én volt at utolso mensim marcius 27. -én kellet volna mejönnie de nem jött ezért csináltam egy tesztet ami pozitiv lett. Többi lent|

Figyelt kérdés
29.én este elkezdtem barnázni majd szombat reggelre rendes vér jött ojan mint mensikor ezért elment orvoshoz aki azt monta hogy 2 hét mulva csináljak egy ujabb tesztet ha pozi akor meg maradt a baba ha negativ amor el ment. Ma viszont csináltam egyett de már negativ viszont nem volt darabos a mensim es ojan volt mint egy sima menstruacio mi lehrt ez? Higyan kell kinéznie ha valaki elvetél? Kerlek irjatok le tapasztalataitokat :(
2018. ápr. 3. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, sajnálom. A doki miért nem adott progeszteront? Ilyenkor azt szokták. Meg se vizsgált?!
2018. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez kémiai terhesség volt.
2018. ápr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem bizsgalt meg angliaban elek itt maskepp mennek a dolgok bat konkretan le se szart. Kedves masodik mit jelent az hogy kemiai terhesseg?
2018. ápr. 3. 15:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A kémiai terhesség annyit jelent,hogy elindul a folyamat,a teszt pozitív lesz,de még mielőtt uh-n is látható lenne,a folyamast megszakad,és néhány napos késéssel megjön a menzesz.Szinte minden nővel előfordul egyszer legalább életében,de ha nem tesztelnek,észre sem vennék.
2018. ápr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat akor nagyon el vagyok keseredve ez most a második sikertelen terhességem az elsönél csak egy petezsák volt láthato uh-on ezt müszeresen kellet befejezni ennek mar egy éve és most mikor ujra probálkozunk mrgint nem sikerült ennek mi lehet az oka? Valami baj lehet velem?
2018. ápr. 3. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!