Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 napja késik. Terhességi...

5 napja késik. Terhességi tesztet csináltam 4-et es az egesz negativ lett. Másfél hete volt egy kis barnás rozsaszines folyásom. Most sárga folyásom van. A melleim meg keményedtek. Általába mensi elött igy szokott lenni. Mi lehet? Ti jartatok igy?

Figyelt kérdés
2017. szept. 25. 18:57
 1/4 anonim válasza:
Sajnos nem tudom hány éves vagy illetve beállt-e a menstruációd. Ha igen mindenképp keres fel egy nődokit.
2017. szept. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Védekeztetek?

Ha nem, akkor lehet terhesség egy kései peteérésből. Lehet, hogy a rózsaszínes folyás beágyazódást jelzett, és olyankor utána kell még 7-10 nap, hogy kimutassa a teszt.


A sárga folyás viszont utalhat gombára vagy fertőzésre is, amiatt is késhet.


Az összevissza pecsételés, rendszertelen ciklus, nehezen beinduló mensi pedig ösztrogéndominanciára is utalhat.


Legjobb lenne ha dokival beszélnél, mert ez sok minden lehet.

2017. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyébként nekem hormonzavar miatt nem régiben egy hónapot kimaradt. Olyan tüneteket produkáltam, mintha meglenne. Pedig egyébkent rendszeres a menstruáciom. Most meg össze- vissza jön meg..A hormonok elég "huncutak" tudnak lenni.

Azóta persze voltam nőgyógyásznál. Ajánlom neked is.😊

2017. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy 10-12 napot késett és megjött...de 5 nap még bármit jelenthet pár nap múlva csinálj még1 tesztet nekem is csak később lett pozitív a teszt
2017. szept. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!