Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Státusz vizsgálaton érdemes...

Státusz vizsgálaton érdemes betétet használni, hogy a nemi szervet ne kelljen megmutatni?

Figyelt kérdés

Ugye a középiskolai orvosi vizsgálaton vizsgálják a nemi szervet is.

Ha én ezt nem akarom érdemes betétet használni hogy higgyék azt hogy megvan? Mert ugye mensikor a vizsgálat ezen része kimarad.



2018. ápr. 3. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Ha kötelező az ilyen jellegű vizsgálat, akkor úgyis visszahívnak egy olyan időpontban amikor nem akadályozott, úgyhogy ezt nem tudod kijátszani csak ennyivel. Nons-stop úgysem tudsz menstruálni, sem előadni.

Ha nem kötelező, akkor pedig tökmindegy hogy mit csinálsz, mert nem járulsz hozzá.

2018. ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Jezusom, te mirol beszelsz?? Soha, semmilyen orvosi vizsgalatnal nem vizsgaltak meg oda lent, kivéve, ha nőgyógyászhoz mentem..
2018. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Ahova én jártam soha nem vizsgálták a nemi szervet.. de ha te nem akarod, akkor nem kényszeríthetnek.
2018. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Biztos,hogy nem fognak megvizsgálni odalent,ez tuti!
2018. ápr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Minket sem vizsgáltak meg "ott".

Maximum a felsőt kellett levenni.

2018. ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

"Ugye a középiskolai orvosi vizsgálaton vizsgálják a nemi szervet is."

Ezt te honnan szedted? :D

2018. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Miss Endzsi ***** válasza:
77%
Dehogyis vizsgálnak odalent. Ha pedig igen, lehet feljelenteni.
2018. ápr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

SOHA nem vizsgáltak meg, arra ott a nőgyógyász.


Te miről beszélsz?! Már megint egy idióta tini, aki bromságokkal szédíti a népet.

2018. ápr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%

Márpedig nekünk is megnézték a nemi szervünket. Csak " kívülről " , hogy kinézetileg ép e, nincs e valamilyen elváltozás és kicsit nyúltak hozzá maximum. Nekem ez általánosban volt, a gimis vizsgálaton tényleg megvolt a menstruációm, és nem hívtak vissza pótra, de a többiektől hasonlókat hallottam.

Van, ahol van pót, szerintem nem érdemes hazudni. Pláne, hogyha sokan hazudnak, akkor gyanús lesz, és ha pl. valakinek tényleg megvan, de a lány csapat vége felé megy be a vizsgálatra, ne hozzátok már olyan helyzetbe, hogy megkérdőjelezik őt...

2018. ápr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A nemi szerv vizsgálata megtagadható,arra senkit sem kényszeríthetnek,csak ezt sokan nem tudják és nem is mernek nemet mondani.

Fiúknál gyakoribb(de itt látni hogy hang emberek,egy se merik kinyitni a száját ilyenkor:-))

Lányoknál nagyon ritkán fordul elő,senkit sem kényszeríthetnek rá.

2019. febr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!