Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segitség! Cisztám van? Mi lesz?

Segitség! Cisztám van? Mi lesz?

Figyelt kérdés

Szóval 19 . Én kint voltam a hidegben . Aztán 23. Án este fürdés után elkezdett fájni a jobb oldali petefészkem , meg a pisilés is nehezen jött. Aztán kb pár napig fájdogált meg gyakori vizelési ingerem is volt épp puffadás. Kb hét közepe felé láz is volt kicsit. Azt hittem fel fázás. Az orvos is azt modndta. Írt fel gyulladás csillapitót meg mondta igyak sok vizet.

Már kb 31. E felé mult a fájdalom. De aztán mivel kint voltam sokat gondolom ki hűtöttem magam mert a derekam meg a másik oldalon is elkezdett fájni , a lábam a is izomláz szerű fájdalom ment. . Szurt meg minden.a puffadás még mindig van.

Vettem gyógyszert meg le kentem a derekam , és az már nem fáj.

Na és ma mintha megjött volna a havi. 14 napra.

Ez mi ?? Ugye nem ciszta ? Totál azok a tünetek és én teljesen be pánikoltam !!!



2018. ápr. 3. 19:00
 1/8 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok.
2018. ápr. 3. 19:03
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
ha felsír 8 hónap múlva, akkor terhes voltál.
2018. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok!!!
2018. ápr. 3. 20:17
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
akkor meg egy kis fájdalom legyen a legnagyobb bajod.. :(
2018. ápr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Felfázástól, gyulladástól megjöhet előbb a vérzésed. Lehet újból el kell menned a háziorvosodhoz elmondani a problémádat.
2018. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A cisztát nem ilyesmi okozza, amit te leírtál és nem is egyik napról a másikra alakul ki úgy, hogy tüneteket is okozzon, szóval nyugodj meg szinte biztos, hogy nem az.

Ez inkább egy hosszabb lefolyású felfázás, menj vissza a dokihoz. Vagy lehet nőgyógyászhoz sem ártana, mert ha nincs jól kikezelve a felfázás felhúzódhat a gyulladás a petefészkek környékére. Egyébként a felfázástól is vérezhetsz kicsit, vagy lehet a gyógyszer kicsit bekavart, amit szedtél, vagy szimplán lehet köztes vérzés is.

2018. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyből kizárták a többiek a petefészekcisztát, pedig nekeem is az van, és ugyanezek a tünetek. Nekem novemberben kezdett el fájni a hasam a méhem-petefészkem körül. 3 orvos nem látta meg a cisztát, csak a 4. Előjegyeztek műtétre, de a műtét napjára összeesett. Rá 1 hónapra ugyanazok a tünetek, és kb 3 hetente visszajön, tehát hiába esik össze, újra megtelik és fájdalmat okoz. És pontosan amiket írtál. Nekem 6cm cisztám van/volt, és ezek a tünetek: alhasi fájdalom,(van hogy a méhemet nyomja, van hogy a hólyagot, van hogy a petefészket) remegés(mert hogy elszorítja az ereket) hányinger, szédülés, van hogy a végtagjaim fájnak, persze nem kibírhatatlanul, csak úgy belenyilallgat. És igen, a vizelési inger, pisiléskor is fájhat, mert a hólyag ahogy ürül,a ciszta ha ott van a hólyagnál, akkor nyomja.Viszont lázam sosem volt. Nem 100% hogy neked cisztád van, de nem szabad elvetni ezt sem. Nőgyógyász meg tudja nézni hasi UH-gal. Mielőbbi jobbulást kívánok neked! :)
2018. ápr. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott ilyen lenni, ha kilyukad egy cisztam. Altalaban tobb nap, mire elmulik a fajdalom, gondolom ennyi ido alatt szivodik fel a folyadek a hasuregbol.
2018. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!