Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Mi lehet a baj?...

Segítség! Mi lehet a baj? (Részletes kifejtés alul)

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje (kb. egy éve) érzem, hogy valami nem oké odalent. A folyásomnak egyáltalán nem olyan az állaga, mint amilyennek lennie kéne (ragacsosabb, olyan, mintha gennyes lenne), néha kicsit véres is, petefészkeim gyakran fájnak, illetve nem nedvesedik be kellően... nincsen kellemetlen viszketés vagy ilyesmi, de kellemetlen szag sajnos igen és nagyon zavaró. Nagy nehezen rászántam magam, hogy elmegyek nőgyógyászhoz, de ő azt mondta, nincs semmi bajom. Nagyon ki vagyok készülve, nem tudom, mi lehet a gond, nem tudom, hogyan kéne kezelnem és félek, hogy komolyabb problémáim is lehetnek majd ebből a jövőben. Ha esetleg valakinek volt már hasonló, nagyon örülnék egy kis segítségnek, mert már annyira kétségbe estem, hogy itt kérek tanácsot.
2018. márc. 22. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Pedig egyértelműen van valami problémád, valószínűleg fertőzésed-gyulladásod van.

Mi alapján mondta az orvos, hogy nincs semmi bajod? Csinált hüvelykenet tenyésztést?

2018. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A doki ránézésből mondta, hogy semmi bajod? Vagy milyen vizsgálataid voltak eddig? Szerintem menj el másik dokihoz is. Nem normális, amiket írsz.
2018. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nőgyógyászati értelemben nincs gond, így az orvos gyorsan le is ráz. Ezek ilyenek. Lehet, hogy inkább a bőr-, és nemibeteg gondozót kellene felkeresned.
2018. márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nekem volt hasonló problémám. bakteriális fertőzés. a nőgyógyászom írt fel egy kúpot amit kb 2 hétig használtam és szerencsére bevált. előtte sokáig én sem találtam megoldást mert körzetis nőgyógyászhoz jártam.. tudnék mesélni róluk.. azóta egy magánorvos az orvosom és ő tőrődik a problémával. igaz, hogy nem olcsó de hosszútávon megéri.
2018. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mivel még szűz vagyok, nem tud "normálisan" megvizsgálni, csak kívülről vett valami mintát. Lehetséges, hogy ezért nem mutatott ki semmit?
2018. márc. 22. 18:38
 6/7 anonim válasza:
a tüneteid elmondása alapján valamit kellett volna tanácsolnia mert azért ez elég kellemetlen és nem egészséges.próbáld ki esetleg a Vitagyn C hüvelykrémet. nekem ezt tanácsolta ha megint ilyen problémám lenne.
2018. márc. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor is tud mintát venni a hüvelyedből, ha szűz vagy. Csak nem használ kacsát. Akkor is a pálcával amennyire lehet, be tud nyúlni és tud venni mintát. Menj el másik orvoshoz, aki törődik a problémáddal.
2018. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!