Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen érzés vizelés...

Kellemetlen érzés vizelés után? Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

Enyhén csíp, de nem fájdalmasan, csak kellemetlenül. Eddig háromszor voltam vizeletvizsgálaton, amin kétszer semmit, majd egyszer vesehomokot mutattak ki. Azt a tanácsot kapta, hogy igyak sok vizet és kerüljem a sós ételeket. Ezt meg is tettem. A panaszok nem múltak. Vizelés után érzem csak, előtte nem, és utána is elmúlik egy kis idő elteltével (gondolom én, hogy amikor már van folyadék a hólyagban). Ezután mentem urológushoz aki semmit sem tudott mondani, csak hogy nincsen bakteriális fertőzésem. Csinált ultrahangot, azt mondta hogy nem lát semmit, de lehet vesehomokom. Mentem nőgyógyászhoz is nemrég, egy gombás fertőzés miatt, aki akkor azt mondta (ugyanis mondtam neki a panaszom) hogy ez lehet egy kikezeletlen, folyásmentes fertőzés. Kaptam kúpot, gyógyszert, miegymást. Semmi változás. A fertőzés elmúlt, de a szúró vizelés utáni érzés maradt. Olyan napokon rosszabb, amikor kevesebbet iszok. Másik problémám még, hogy aktus során sokszor elszakad a bőröm a gátnál, de ez beforr pár nap alatt. Nem tudom ez a kettő kapcsolódhat-e. Már minden létező nemibetegsére rákerestem, de mivel egyetlen egy partnerem volt/van egész életemben, ezért nem hiszem, hogy ez az lenne. Főleg, hogy neki semmilyen baja sincsen.


Ha bárkinek hasonló panaszai vannak: gyógymód? diagnózis? bármi ? :(((


2018. ápr. 4. 21:16
 1/3 A kérdező kommentje:
olyan ötletek, mint pl. igyak több vizet, mindig pisiljek szex után, stb, már mind alkalmazom. Mégis újra és újra előjön ez a fura "fájdalom". Inkább olyan, mintha vizelés után még mindig kéne. Egy enyhe szúrással a húgycsövem környékén, belül.
2018. ápr. 4. 21:19
 2/3 anonim ***** válasza:
A nászutas betegség jut eszembe így első olvasásra. Ez akkor alakul ki, ha a nő szex után nem megy el pisilni. Így felfázásszerű tünetek jelentkeznek. Esetleg a párodnak tuti nincs valami baja, amit neked átad? Szerintem menjen el egy vizsgálatra ő is. A férfiak sokszor tünetmentesek.
2018. ápr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tavaly február óta vagyunk együtt es júliusban kezdődtek a tünetek :( akkoriban csak egy egy nap volt ilyen es hetek teltek el közöttük, aztan mostanában mar majdnem minden nap, de legalabbis több nap egy heten ilyen. :( lehet most is homokon van de annyira erdekelne mitől, nem eszek semmi olyat ami kiváltana, es senkinek sem volt a családban. :( egyebkent 20 leszek, ha a kor számít
2018. ápr. 4. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!