Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció-Barnázás?!

Menstruáció-Barnázás?!

Figyelt kérdés

Sziasztok

14 éves lány vagyok (4 hónap múlva 15)

Meg nem jött meg

Mar kb egy fél éve van fehér folyásom, de a tegnap észre vettem valamit a bugyimban, valami barna folyást, és voltak benne ver darabok, most csak simán barna folyásom van!

Akkor ez azt jelenti hogy megjött???

A barna folyás azis vér neemmm??? Csak alvadt vér?

Vagy ha nem azt jelenti hogy megjött, akkor a barna folyás után mikorra számíthatok hogy megjön?

Kérlek segítsetek, nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!

Üdv...

14L



2018. ápr. 6. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen,ez már tulajdonképpen menstruáció.

Mindenképpen legyen nálad betét,intim törlő,mert bármikor felerősödhet.

Bár,az is lehet,hogy még pár hónapig rendszeresen barnázol majd.

2018. ápr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nem folyik sok! Csak minimálisan! Akkor ezek szerint megjött?
2018. ápr. 6. 10:46
 3/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Igen, ez már mesi. Viszont ha 3x-4x csak ilyen barna valami jön, tehát rendes vérzés nincs, akkor érdemes elmenni a nőgyógyászhoz.
2018. ápr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is megjött, nekem is így kezdődött annak idején. Arra viszont sajnos nem emlékszem, hogy mennyire gyorsan erősödött fel, de azt hiszem, hogy pár nap múlva már jól jött a betét.


20L

2018. ápr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! 💖

Es akinek az első ilyen mensije barna volt, az elmeséli hogy neki hogy volt?

14L

2018. ápr. 6. 10:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap reggelre mar rendesen meg fog jonni☺️ De a legelsonel soha sem lehet tudni az mindenkinek mas.
2018. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Már elmúlt nem folyik több! A tegnap egy kicsi piros folyt vérdarabbal, utánna megint barnázás!

Nah jövő hónapban meglátjuk hogy lesz!

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

14L

2018. ápr. 7. 06:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nekem nem egészen volt csak barna az első (sajnos...) Na de itt az én sztorim: egyik este éppen pakoltam át a könyveket, füzeteket meg ilyeneket egy másik táskámba, mert gondoltam megyek másikba. Aztán a sok pakolászás után a kezem ügyébe került a betétes nesszeszerem, de gondoltam azt nem teszem át, mert ha eddig nem jött meg, úgysem fog pont holnap...(hát rossz döntés volt😂) aztán még aznap este éreztem, hogy valami nincs rendben, mert fájt a mellem(máskor is volt már ilyen, igaz ritkán, de nem gondoltam, hogy éppen a menstruáció miatt) aztán nem igazán gondolkoztam ezen, nem érdekelt annyira, csak nagyon fájt😔 aztán másnap reggel megjelent egy pattanás rajtam...na mondom szuper... emlékszem még el is mentem wc-re suli előtt, már nem azért, mert azt hittem megjött, csak azért mert ugye hát pisiltem előtte, de akkor még semmi nem volt a tisztaságimon, csak a szokásos fehér folyás. Elmentem hát a suliba, teltek az órák meg minden, aztán olyan furcsát éreztem a bugyimban, mint amikor sok a folyás, tudjátok.(ez utolsó előtti órán volt) Nem mentem el wc-re mert nem kellett és nem igazán törődtem azzal, hogy elég nedvesnek éreztem OTT. Eljött hát az utolsó óránk is, ami tesi volt. Tesi előtt mindig elmegyek a barátnőmmel vécére, mert nem igazán szokott kiengedni a tanár tesiről. Így aztán el is mentünk. Minden rendben volt, elmentem wc-re és aztán mikor lehúztam a bugyimat láttam, hogy tiszta barna az egész tisztasági betét, de szó szerint beterítette, és ugye mivel nem raktam el egy évben egyszer azt az életmentő nesszeszert, ezért semmi nem volt nálam..és én mindeközben ahogy kémleltem azt a csodás dolgot ott, azon gondolkoztam mit tegyek, a vérnyomásom kb 200 volt akkor, és ezt suttogtam végig, mint aki sokkot kapott, hogy: BASSZUS!!!BASSZUS!!!BASSZUS!!!!!!! Aztán a barátnőm kint várt a mosdóknál én meg mondtam neki: Hallod! Van nálad betét?!😂 Szerencsére volt nála, bár szerintem az sem lett volna baj, ha nincs nála, de ugye nem tudtam, hogy mikor jön meg úgy, hogy ömlik...hogy akár pár percen belül, vagy órák kérdése...ezért inkább biztosra akartam menni, és betettem azt a betétet. Végül csak másnap jött meg, de tesin végig azon filóztam, hogy mikor ázok el úgy, hogy az egész iskola látni fogja.(mert ugye akkor tettem be életemben először rendes e.ü. betétet, szóval para volt) na hát ez volt az én történetem, ekkor voltam 13 éves, és az első mensim NAGYON,NAGYON, DE NAGYON erős volt..pár lepedő is elázott éjszaka.😑 Köszi, ha végig olvastad!😘😉14/l
2018. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: bocsi a sok "aztán" miatt😂
2018. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nah ez jó történet volt!

Még szerencse hogy a barátnődnél volt betét

Es akkor azt jelenti a barna folyás hogy megjött? (Nekem a barna folyás 3 napig tartott, de nem volt erős!)

Vagy neked miután volt a barna folyásod kb mikorra lett belőle rendes vér?

Köszönöm a válaszodat😘

2018. ápr. 8. 06:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!