Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció-Barnázás?!

Menstruáció-Barnázás?!

Figyelt kérdés

Sziasztok

14 éves lány vagyok (4 hónap múlva 15)

Meg nem jött meg

Mar kb egy fél éve van fehér folyásom, de a tegnap észre vettem valamit a bugyimban, valami barna folyást, és voltak benne ver darabok, most csak simán barna folyásom van!

Akkor ez azt jelenti hogy megjött???

A barna folyás azis vér neemmm??? Csak alvadt vér?

Vagy ha nem azt jelenti hogy megjött, akkor a barna folyás után mikorra számíthatok hogy megjön?

Kérlek segítsetek, nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!

Üdv...

14L



2018. ápr. 6. 10:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Rendes vér másnap reggel lett! :) És nem tudom, hogy neked meg e jött, mert nekem úgy volt, hogy egyszer(még mielőtt megjött, januárban) akkor volt barna folyás, és azt hittem megjött, de csak folyás volt. Aztán ugye mikor másodjára volt barna (ugye szeptemberben) akkor már tudtam, hogy tuti mensi, mert másabb színe volt, mint januárban, mert akkor sárgás-barnás volt. Amikor meg tényleg megjött sötétebb, és sokkal több volt. De ha csak világosbarna, az szerintem csak folyás, de így láttatlanban nem tudom megmondani, ahhoz látni kéne. Remélem tudtam segíteni! :)
2018. ápr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!