Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hónapja nem volt menstruáció...

2 hónapja nem volt menstruációm. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, 12 éves korom óta menstruálok, eddig csak egyszer maradt el 2 hónapig. Januárban normálisan megjött, februárban-márciusban semmi. Februárban és márciusban vastablettával is tömtem magam meg mindenféle vitaminnal, de még mindig nem jött meg... Nem sportolok, sétálok sokat meg ha úgy van kedvem táncolok. Nem éheztetem magam, viszont az epém miatt diétáznom kell, azaz lemondtam a csokiról, zsíros dolgokról stb. Igaz, fogytam, de januárban megjött, pedig akkor már fogytam. Decemberben voltam UH-n, akkor semmit sem láttak, vérvételen is decemberben voltam, akkor vérszegénységet se mutatott ki a vizsgálat. Terhes BIZTOS nem vagyok.

2018. ápr. 7. 10:16
 1/6 ILoveCaffee válasza:

Menj nogyogyaszhoz, de a citromos kávé nekem használt!

Nekem is volt ilyen de szerintem ez a stressz miatt is lehet;)

2018. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha áprilisban sem jön meg elmegyek nőgyógyászhoz. Nem mondanám, hogy sokat stresszelek.
2018. ápr. 7. 10:20
 3/6 anonim ***** válasza:

15 évesen szerintem még nem feltétlenül nagy gond ez. Valószínűleg a korod miatt van.

Ha 17-18 éves korodban is még előfordul, akkor feltétlenül keress fel nőgyógyászt, addig szerintem még nem szükséges.

2018. ápr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
166 cm és 49-50 kg vagyok. Eszem rendesen, egészségesen. Remélem meg fog jönni. Köszönöm a válaszokat! De azért el fogok menni orvoshoz, nem egy osztálytársamnál találtak cisztát :c de őszintén remélem semmi bajom, csak "ilyenje van" a szervezetemnek.
2018. ápr. 7. 10:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 18 évesen volt egy nagyobb kimaradás. Én rá is sztresszeltem nagyon. Előtte kb 14-16 éves koromig volt, hogy egy hónapban 2-szer is megjött, vagy kimaradt párszor. Szerintem még várhatsz 1-1.5 hónapot, de utána doki.
2018. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15 évesen szerintem ez nem gond.
2018. ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!