Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A canesten hüvelykúp még...

A canesten hüvelykúp még mindig vényköteles?

Figyelt kérdés
Az orvosom azt mondta hogy nem, de a neten néztem és még azt írta hogy vényköteles.Tud valaki róla valamit?
2010. jún. 12. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vényköteles, 100%
2010. jún. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én régebben vettem, vény nélkül, úgy kicsit drágább volt, mint mikor felírták.


Múltkor rákerestem az árára, mert venni akartam és a neten tényleg vénykötelesnek írja. De szerintem ez

a) hülyeség és elírás, mert canesten combiban is van tabletta, bár csak 3 db szóval miért lenne ugyanaz kenőcs nélkül vényköteles?

b) mióta van a canesten combi és az drága a sima tabletta vényköteles, hogy a drágábbat tudjuk csak vény nélkül venni

szóval meg kéne kérdezni a patikában, vagy remélem erre jár valaki aki tényleg nem rég vett. :)

2010. jún. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet kombinációban kapni krémmel, de lehet csak tablettát is külön. Az a különbség, hogy míg vényköteles volt, addig 6-t raktak egy csomagba, míg most csak 3t (bár bele van írva, hogy ha nem használ, akkor ismételd a kezelést. ).

Sajnos kicsit túl sok tapasztalatom van a témában :D

2010. jún. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy lehet kombiban venni, de ahol megkérdeztem, ott 2100ft volt. Így meg ha megveszem a 6db tablettát ami olyan 700 ft, + a krémet ami 1000 ft körül van még mindig olcsóbban jövök ki, meg több kúp is van benne. Nekem a 3 db nem segít. Sajnos nekem is van tapasztalatom, de eddig az orvos írta fel.

Köszi a válaszokat. Esetleg még valaki?

2010. jún. 12. 00:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet recept nélkül simán csak tabit is venni vény nélkül.Olyan 1200 körül van,3 tabi.Tényleg jobban jössz ki,ha felíratod.Én most egyébként váltottam,mert a Canestent az elmúlt évben 3x használtam.

Szintén recept nélkül Pevaril-g kúpot vettem,szintén 3 tabi,krém nélkül 2000.De más hatóanyagú,mint a Canesten.

Nekem bevált.

(sajna elég érzékeny vagyok,örökké dokihoz járhatnék)

2010. jún. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
00.24 mielőtt bejött a kombi vény nélkül is hat volt benne.
2010. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
NEM!,de szerintem ne válaszd...inkább menj el orvoshoz én is ezt tettem egy sokkal hatákonyabb készítményt fog neked felírni
2010. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem orvos írta a canestent, és az jó is volt egyszer. Aztán meg mindig valami "szélesspektrumú" "ez nagyon hatékonyt" írt fel és nem ért semmit, szóval sose biztos.
2010. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

MA bementem a gyógyszertárba,és a 6 db-os az vényköteles, de a 3 db-os az nem. Jó mi?

Akkor az orvosom mit tud???

2010. jún. 14. 23:58
 10/10 anonim válasza:
nekem egy nagyon jót írt fel nem is volt drága sem,mert én a canestent is kipróbáltam de az nem votl jó,szeretem menj el orvoshoz..semmi ciki nincs abbaa
2010. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!