Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 napra rá megfog jönni?

14 napra rá megfog jönni?

Figyelt kérdés
Az lenne a "panaszom", hogy 13 évesen jött meg először, szeptemberben. Aztán volt októberben, novemberben, decemberben nem, januárban igen, de most februárban márciusban és áprilisban újra semmi. Kb. három napja olyan a folyásom, mint peteéréskor, olyan nyúlós. Lehetséges, hogy peteérésem van?! És ha az van, akkor 14 napra rá meg kell jönnie, ugye? (Azért lenne fontos, mert májusban lesz oszt.kirándulás, és ott tóban fogunk fürdeni, és kiszámoltuk, és ha 14 napra rá megjönne, akkor pont kikerülné a kirándulást.) 14/l

2018. ápr. 8. 17:27
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*kiszámoltam
2018. ápr. 8. 17:28
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Jól tudod, az ovuláció után 14 nappal kezdődik a menstruáció. A nyúlós nyák többnyire ovulációt jelez, de a te korodban konkrétan bármi lehet.
2018. ápr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%

Lehet, hogy az van, lehet, hogy nem. Ha az van, akkor sem veheted biztosra a 14 napot.

Gondolom a kirándulásra így is, úgy is elmész. Vigyél fürdőruhát is meg betétet is, aztán majd meglátod, melyik fog kelleni.

Addig is nem árt felkeresni egy nőgyógyászt.

2018. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: miért kellene nőgyógyász?😐
2018. ápr. 8. 18:51
 5/19 A kérdező kommentje:
Első: köszi a választ! :)
2018. ápr. 8. 18:51
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél magaddal tampont a bizti kedvéért, és akkor biztosan fürödhetsz. Ha még nem használtál, addig még be tudod gyakorolni a használatát. Mielőtt jönnek a hülye kommentek: a szűzlány szűz marad attól még, hogy tampont használ.
2018. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges nőgyógyászhoz menni ennyi idősen. Maximum akkor kell menned, ha fertőzésre utaló panaszt tapasztalsz.
2018. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: anyu úgysem engedné a tampont... :/ Pedig jó párszor jól jött volna már.

Utolsó: én sem értettem azt a választ, szerintem sem kell, és nem, nincs fertőzésre utaló panaszom sem!:D köszönöm a válaszokat ismét! :)

2018. ápr. 8. 21:36
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell anyudnak mindenről tudnia. Az, hogy ki mit használ a menstruációja során, teljesen magánügy.
2018. ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy magánügy, de ő mindig tudja mikor van meg épp, és kicsit furcsa lenne, ha látná, hogy viszek fürdőruhát, miközben beteg vagyok... :/
2018. ápr. 8. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!