Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ellen probiotikus tampon,...

Eszti28 kérdése:

Ellen probiotikus tampon, vèlemènyek?

Figyelt kérdés
Most lett vège az intimfertőzèsemnek ès szeretnèk valami utókezelèst alkalmazni. Arra lennèk kíváncsi, hogy meglèvő fertőzèsre használ-e ès hogy ezt lehet e menstruációtól függetlenül is használni? Már meggyógyult a fertőzèsem csak kíváncsi vagyok :)

2018. ápr. 10. 11:08
 1/2 edi11 válasza:

Látom, hogy már régebbi a kérdés, nem tudom, aktuális-e, de azért leírom a véleményem.

Nagyon régóta küzdök a problémával, szinte már havonta volt hasonló gondom. 3 hónapja találtam rá a neten az Ellenre, azóta használom. Mivel nem olcsó, az első alkalommal 3 db-ot használtam, azóta csak a menstruáció alatt egyszer vetem be. Amióta elkezdtem használni, nincs problémám (kop-kop-kop).

Előtte minden létező hüvelyflóra helyreállító készítményt kipróbáltam, de ez az egyetlen, ami segített. Bátran ajánlom mindenkinek, habár azt nem értem, miért csak ilyen kevés helyen lehet kapni. Ha olcsóbb lenne, biztosan többen is használnák rendszeresen. Remélem Neked is segített!

2018. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sziasztok!

A gyógyszertárban egészségpénztári kártyára is lehet Elle tampont venni. Csak azért szólok, hátha ti se tudtátok és esetleg szempont mint nálam.

2023. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!