Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon betét kérdés. Mit...

Tampon betét kérdés. Mit használjak? Melyiket javasolnátok inkább ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a tampont, mert nem tartom higiénikusnak a ki be nyúlkálást, sem valami idegen test (aplikátor) felhelyezését oda. A betéttől pedig egy idő után a menzesz vége felé már szabályosan viszket a bőröm mikor elmegyek mosdóba és leveszem a bugyit. Röviden szólva baromi kellemetlen. És nem azért viszketek mert valami fertőzésem lenne, mert ahogy megszabadulok a betéttől és levegőzik normálisan a bőröm (comb környék stb), elmúlik a viszketés.

Mit használnátok ilyen esetben? Köszönöm a választ!



2018. ápr. 9. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én betétet szoktam használni, mert sokkal egyszerűbb, gyorsabb kicserélni. És ha nem vagyok ott, és nyilván nem vagyok napközben, akkor kényelmesebb így.

Én az Always sensitivet használom, ez puha, nem műanyagos. A műanyagok nekem is nagyon kényelmetlenek és szúrnak.

Esetleg lehet váltogatni a kettőt. Amikor tudod, hogy lesz alkalmad normálisan cserélni, akkor lehet tampon is időnként.

2018. ápr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a tampon vált be. Én az egész napos vérben ülést tartom kevésbé higénikusnak.
2018. ápr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Erős napokon betét, mert annyira görcsöl a hasam, meg fáj a hüvelyem a szeméremdombom, hogy nincs az az ég, hogy bármit feltegyek magamnak.

Még a pisi utáni törlés is kellemetlen :D


Utolsó napokon meg elég egy tisztasági, vagy legkisebb tampon, ha elmegyünk valahová.

2018. ápr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 momoka 2002 ***** válasza:
A betetek kozt is lehet talalni olyat, ami extra vekony,mintha ott sem lenne. Probald azokat az utolso napokra.
2018. ápr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!