Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hónapja barna folyás, mitől...

2 hónapja barna folyás, mitől lehet? Mit tegyek hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Sötétebb barna folyásom van, nem szagos, nem fáj és viszket, egyszerűen csak a színe zavar a folyásnak. Mi okozhatja? Mivel kezeljem hogy elmúljon?

2018. ápr. 10. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz kellene elmenni,ő fogja tudni kezelni,ha szükséges akkor progeszteron pótlással.
2018. ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hány éves vagy. Elég szűkszavúan fogalmaztál. Változókor is okozhat ilyen tünetet. Ha fiatal vagy, akkor mindenképpen orvos. Mondjuk fura, hogy két hónapja nem jelentkeztél még orvosnál. Sokféle oka lehet.

Te nem tudod kezelni, ez nem így működik.

2018. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok nem volt meg időm elmenni orvoshoz és egészen idáig nem csináltam belőle nagy ügyet, azt hittem a menstruációm után elmúlik, de nem így lett.
2018. ápr. 10. 16:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ember egészsége a legfontosabb. Írod, hogy fiatal vagy. Ne várj tovább, mert akár daganatod is lehet. Én 23 éves koromban hasonló tünetekkel mentem orvoshoz és már akkor is késő volt. P4-es cytológia. Műteni kellett.

Nem akarlak megijeszteni, de ez nem játék. Időt mindig kell szakítani arra, ha tüneteid vannak. Fiatal lány vagy, inkább ne várakozz, kérj időpontot.

Vészmadárkodni se akarok, de ha ez kell, inkább megteszem. :)

2-es voltam.

2018. ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönön szépen! :)
2018. ápr. 10. 21:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi volt végül?
2018. máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!