Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Góckutatás néven gyermeknőgyóg...

Góckutatás néven gyermeknőgyógyászaton mit csinálnak?

Figyelt kérdés

Gyulladás van a szervezetemben és ötféle vizsgálatra elküldtek, már voltam fül-orrgégészeten, hasi UH-on, stb. Holnap kell elmennem nőgyógyászhoz. Még nem töltöttem be a 18-at, így a gyermeknőgyógyászhoz megyünk, és édesanyám kísér el engem. Kicsit félek még sose voltam, akiket megkérdeztem mindenki fél nőgyógyászatra menni, sokan szégyenlősek, túl intim nekik ez a dolog. Van aki szinte retteg az orvostól. Én ilyen szempontból lazább vagyok, nem szoktam ideges lenni, de most mégis bennem van a félsz (azért mégis csak "ott" vizsgálnak). A vizsgálat neve góckutatás lenne, de ezalatt mit értsek? Mit fognak velem csinálni? Ultrahang, vagy "megpiszkálnak" odalent?

A válaszokat előre is nagyon köszönöm, és ha van tapasztalat vagy hasonló akkor szívesen várok üzenetet. :)



2018. ápr. 10. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván megnéznek, hiszen hüvlyi vagy egyéb gyulladás is okozhat panaszokat. Pl, méhgyulladás.


Lehet UH-oznak is. Normális eseten sűzen nem szokták, de neked valószínű kelleni fog. Nem fáj, csak kellemetlen, ahogy felteszik. Nekem hideg szokott lenni, meg kicsit nehezebb ellazulni :D

2018. ápr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Voltál? és mi történt?
2018. ápr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!