Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik h aranyértől nem...

Létezik h aranyértől nem tudok WC-ni?

Figyelt kérdés

úgy érzem h kell v lehet h azt érzem h ott van leülök wc-re és egyszerűen nem tud kijönni csak pici bogyós és ott van egy kis " dagadás" és attól félek h amiatt nemtud kijönni h az úgymond elzárja... nagyon nehezen tudok wc-ni vagy kis bogyókban vagy egy nagy vastag adag egyben de az kb 1 heti ürítés

pedig rendszeresen kávézom elv annak meg kellene hajtani

joghurtot iszok

3 l vizet megiszok

rost dús ételek igaz hiányoznak sajnos lencsét, avokádó , zöldbab amiket olvastam h rost dúsak ezeket sajnos szinte utálom... brokkolit, tojást, joghurtot, müzlit szoktam enni gyümölcsöt is és legutóbb 2x nagy és kemén volt a székletem fájt is de sikerült... most szerettem volna elmenni h ne heti 1 legyen de csak apró bogyók jöttek azok is nehezen

gondolkoztam a hashajtón de egyszerűen nem merem meginni mert irodában dolgozom egy pici helyiségben ahlol ha pisilek azt is mindenki halja a nagy wc nem 2perc nekem, szagos is el megyek pukkandozni 20 percenként az rohadt gáz mert kolléganővel dolgozok 2-en egyrészt de mindenki lát mindenkit és hall is hétvégén szoktam ált. meginni egy szűzteát ami hashajtó hatású

vagy gyöbér teát és akk az a heti 1

hétköznap sajnos nem merem meginni mert ez a szűz tea annyira kiszámíthatatlan mikor jön rám

ahogy haza érek iszom a gyömbér teát h hasson és tudjak menni wc-re de semmi

a munkába meg minden fáj a hasam nem kell wc-nem csak szúr a hasam meg ülök a kis " valamin" tudom h menjek orvoshoz csak még gyűjtöm a bátorságot

22/L


2018. ápr. 10. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor gyűjtögesd, de nem egészséges, hogy nem tudsz normálisan wc-zni.
2018. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem direkt gyűjtögetem most is ültem 20 percet és kijött kb 5 db pici bogyó...

ált amikor összegyűlik akk jön hiába akarok én minden nap/másnap leülni ha nem jön semmi ...

2018. ápr. 10. 21:59
 3/6 anonim ***** válasza:
azert ez sok minden lehet, tobbek kozott vastagbelrak is meg persze aranyer is, egyebkent gondolom ulomunkat vegzel ami nagyon nem jo, egyel pl sok gombat, azt nem tudod megemeszteni vagyis sok ballasztanyag, sok viz, este egyszerre fel liter langyos viz
2018. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen ülő munka aztán haza érek és kb estig szintén ülök mert szakdogát írok és nyelvvizsgára készülök

táncolok heti 1x meg biciklizem napi szinten de ez nem sok

másra sajnos időm nincs a tanulás miatt meg energiám sem

2018. ápr. 10. 22:07
 5/6 A kérdező kommentje:
én reggel olvastam a langyos vizet és mindig fel is kerek korábban e miatt h hátha valami de nem igazán vagy esetleg melóba kell tatogatnom ott nem tudok elmenni... és direkt ezért kelek hamarabb h előtte valami de sietős mindig a reggel reggelizni is szoktam joghurt zabpehely gyümi de csak keveset mert nem szeretnem h útközben jöjjön rám v melóban
2018. ápr. 10. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, de mi lenne, ha elmennél proktológushoz vele?


Nem ördögtől való, de lehet aranyér, ám akár rák is.

2018. ápr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!