Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell hasznalni a...

Hogyan kell hasznalni a tampont? Tenyleg kenyelmesebb mint a betet?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 11. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kényelmesebb. Van a dobozában egy használati útmutató.

[link]

Kibontod, kiegyenesíted a madzagot, hátratolod a hüvelybe, a madzagot meg beteszed az ajkaid közé. Én így szoktam.

2018. ápr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kenyelmesebb, mert egyenesen tartja a hüvelyed. Én munkám során sokat hajlongok, és olyankor érzem, hogy ott bent nem stimmel valami. A hüvely is más pozíciót vesz fel, a testeddel együtt, épp lehajolsz. De csak ha nincs benne semmi.
2018. ápr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kényelmesebb, de néha praktikusabb :D
2018. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, praktikus amúgy, én is használom minden vérzésemnél, de csak az első két napban, és csak a munkahelyemen. Azt akartam írni, hogy mereven tartja, csak tegnap már fáradt voltam, nem találtam hirtelen a megfelelő szót. De az egyenes sem vészes. :D
2018. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Neked kell tudni, hogy melyik a kényelmesebb. Vannak nők akik a betétre, vannak akik a tamponra esküsznek. Vannak akik mindkettőt használják. Mindkettőnek van előnye is, és hátránya is. Jobban jársz, ha magadtól tapsztalod meg, h hogy a jobb neked. Lehetőség az van bőven, kismillió fajta betét van lehet válogatni bőven. Tamponból is van választék, bár azért nem akkora, mint betétből. Érdemes végig próbáni néhányat, tutira találsz majd számodra megfelelőt!
2018. ápr. 14. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!