Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj amikor pisilek? Ez mitôl...

Fáj amikor pisilek? Ez mitôl lehet?

Figyelt kérdés
Teszteltem már chlamydira és tripperre és mind a kettô negatív lett. Viszont volt hüvelygombám nemrég és most úgytnik visszatért. Lehet attól? megnyugtatásképp kérdezem, mert egy ideig nem tudok most orvoshoz menni.
2010. jún. 12. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elobb lesz ez gyulladas. Sokszor is kell menned wc-re?
2010. jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet attól, de inkább menj orvoshoz. Minél később kezded kezelni, annál tovább tart, és még valami szövődmény is lehet.
2010. jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ha pl. felfázol, akkor is fájdalmas a pisilés... mindenképpen menj el dokihoz!
2010. jún. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ha felfáztál próbálj meg sokat inni,h sokat pisilj és kimossa a fertőzést, vagy ajánlhatom még az ülőfürdőt.ha nem hatnak, minél előbb menj orvoshoz
2010. jún. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Szerintem antibiotikumot kell szedned (receptre)

A gombák és a bacik egyensúlyban vannak általában. Ha elnyomtad a gombákat akkor teret adtál a baciknak, de persze ehhez kellett egy fertőzés is.

2010. jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem vettem észre hogy gyakrabban kéne wcre mennem és nem csak pisiléskor fáj hanem amúgy is egy Kicsit, de csak a húgyútnál én meg sajna nagyon érzékeny vagyok a gombára ezért tudom hogy az viszket és Fáj a huvelynyilasnál, ezért nem vagyok biztos hogy mi ez, mert viszont nem viszketek. De ugye ha ez "csak" vmi húgyúti fertôzés, akkor nem lehetnek olyan következményei mint meddôség késôbb meg ilyenek? Jahh és még vmi. A doki azt mondta hogy a boltban kapható intim lemosókban illatanyag van ezért használjak egy bizonyos aquaus krémet (hüvgomb. kapcsán javasolta) amit nemrég használok s idônként csíp. Lehet hogy az irritálja? De akkor a hüvelynyílásnál mért nincs semmi? Köszönöm
2010. jún. 12. 13:59
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy kulfoldon vagyok, Londonban pontosan es nem tudom, hogy itt hogy lehet ulofurdot venni... mit mondjak a patikusnak?
2010. jún. 12. 14:26
 8/10 anonim ***** válasza:
az ülőfürdő annyi, h egy kád meleg(kb 37fokos) vízbe 1 kg sót öntesz, és 20-30 percig ülsz benne, úgy h nem hagyod a vizet kihűlni.felfázáskor szokták alkalmazni.szerintem ne mondj semmit a patikusnak, csak vegyél egy kiló sót...
2010. jún. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igyál mezeizsurló teát,az megoldja a problémádat.
2010. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha húgycsőgyulladásod van vagy kezdődő hólyaghurutod, akkor orvoshoz kell fáradni sajnos. Most és nem egy hét múlva. Meddő nem leszel, de lehet egy vesemedence gyulladásod, amit szerintem jó lenne elkerülni.

Bizonyára van biztosításod, amivel el tudsz bármelyik orvoshoz menni, aki felír egy doboz antibiotikumot. Én is jártam így külföldön, ráadásul Egyiptomban. Nagyon rendes volt a doki.

2010. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!