Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ennek valami jelentése?...

Lehet ennek valami jelentése? Új dolog nálam.

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és eddig még nem tapasztaltam ilyen fajta folyást. Eléggé kellemetlen szagú és sokkal folyosabb mint az eddigi folyások. Mondhatni eddig még nem is volt ilyenem. Miéert lehet ez?
2018. ápr. 12. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A kellemetlen szagú folyás nem jó jel. Azt nem írtad, hogy van-e más tüneted is, mint például a viszketés.

Fertőzésről/gombáról általában akkor beszélünk, amikor a folyás "színes" lesz, vagyis sárgás-zöldessé válik, és kellemetlen szagú. Ezekhez szokott még társulni a viszketés is.

Önmagában az nem gond, ha bővebb folyás jelentkezik (ami átlátszó, és szagtalan) mert ez természetes. A hüvely így öntisztítja magát.


Viszont én a helyedben, biztos ami biztos alapon, elmennék nőgyógyászhoz. Mert ha valóban gond van, akkor azt jobb minél előbb kezelni, mert nagyobb baj is lehet belőle idővel.

Valószínűleg kapsz rá kenőcsöt, illetve hüvelykúpot, de az orvos majd úgyis részletesen tájékoztat majd erről. Kérdezd nyugodtan, hiszen Ő ezért van!🙂

2018. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gombás fertőzés.
2018. ápr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!