Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van-e valami jelentése annak,...

Van-e valami jelentése annak, hogy álmaimban sokszor megjelenik egy bizonyos dolog?

Figyelt kérdés

Na pl:

Ma álmondtam azt, hogy egy gombán sétálok felfelé (na, az álmokat nem lehet befolyásolni :D), majd az ég szürke lesz, és vörös. Aztán ott lesz egy vár.

A vár ismerős volt. Már láttam valahol. Aztán eszembe jutott, hogy 6 éve (!) és ugyanezt álmodtam.


2011. márc. 30. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
igen
2011. márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az attól függ, lehet hogy csak régi gyermekkori emlék amire már nem emlékszel mert olyan régen volt. A tudatalattink sok olyan emléket tartogathat maga mögött amire mi tudatosan szinte már nem is emlékezhetünk.
2011. márc. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sok dolog lehet.

az elménk sokszor megtéveszt minket, sokszor van hogy van egy emlékünk ami biztos hogy emlék,és ez csak akkor tűnik fel amikor újból meglátjuk. sok ilyen dolog van.Nem álmodtad 6 éve,csak úgy emlékszel.az emberi elme hatalma.


/vagy tőrés a mátrixban :P/

2011. ápr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!