Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vak nő hogyan oldja meg a...

Vak nő hogyan oldja meg a menstruációt?

Figyelt kérdés

Felmerül a kérdés hogy egy teljesen vak nő hogyan tud tampont/betétet cserélni ha nem lát belőle semmit, illetve honnan tudja hogy már cserélni kell szintén ha nem látja?

Mert ugye itt a látßs az egyedüli amik ehhez kellenek



2018. ápr. 12. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak látni lehet ám a dolgokat, hanem érezni is.
2018. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
100%
Érezni lehet, pl. tamponnál én érzem ha meg van telve. A dolgok tisztára törlését nem tudom de rengeteg apró trükk és eszköz van számukra, amiről nem is tudunk. Biztosan van erre is megoldás.
2018. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Betétet használok, a súlyáról lehet érezni ha cserélni kell. Ha úgymond nincs súlya, akkor kénytelen vagyok óvatosan egy ujjal hozzáérni, hogy megnézzem hogy áll. Először a szélét nézem meg, majd egyre beljebb amíg nem érzem, hogy már nem tiszta. Ebből tudom, hogy mennyire használt.

Hogy más vak nő hogy csinálja, azt nem tudom, de engem is érdekelne.

2018. ápr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3# neked látás problémád van?
2018. ápr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Néhány éve nem látok.

/képernyőolvasó programmal használom a szgépet-csak mert szokták kérdezni, akkor hogy írok/

2018. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt is erzed hogy mennyire eros eppen. Ha kb.omlik beloled akkor erzed hogy cserelni kellene. Aztan ugyis tudod egy ido utan hogy pl.az elso nap eros, a tobbi gyengebb stb.

Szerintem nem olyan nehez ez, en pl.nem vagyok latasserult, megis tudom mikor van ideje meglatogatni a mosdot, mert erzem hogy mennyi ver tavozott.:D

2018. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!