Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Szükséges orvos?

Múlt hónap 13-án maradt el a menstruációm és a következnek csak 7-én kellett volna jönnie, de már a 19.napon pecsételő vérzés jelentkezett, ami egy hétig tartott, aztán 2 nap szünet és megjött 7-én a menstruációm. 3 napig tartott és ma megint pecsételő vérzés jelentkezett. Március 25en hagytam ki egy szem fogamzásgátlót, de nem hinném, hogy ez még mindig attól van. Valami ötlet?

2018. ápr. 13. 15:08  Privát üzenet  

A válaszok
Fogamzásgátlót szedsz, NINCS menstruációd. Ami a gyogyszerszünetben jelentkezik, az megvonásos vérzés. Viszont ha neked ilyen gyakran van köztes vérzésed is, menj el dokihoz. Valószínűleg nem megfelelő neked ez a tabletta.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. ápr. 13. 16:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, tudom elnézést. 8 hónapja szedem és eddig még nem fordult elő ilyen. A tabletta kimaradása miatt ez már nem lehet?

# 2/5Időpont 2018. ápr. 13. 16:48 Privát üzenet
Az már majdnem egy hónapja volt, így nem hiszem.

# 3/5Időpont 2018. ápr. 13. 17:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ilyen hamar váltanom kéne?

# 4/5Időpont 2018. ápr. 13. 19:18 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
Majd a doki megmondja. Lehet, hogy azt mondja, szedd tovább, és majd látjátok, hogy alakul a következő levél alatt.

# 5/5Időpont 2018. ápr. 13. 19:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az orvos azt mondta petefészekgyulladásom van (szúró fájdalmat éreztem ott) ezt tapintással állapította meg. Ilyenkor másféle vizsgálat nem lenne szükséges, ultrahang ilyesmi vagy az nem szokás?
Klinolin d 100 kupot kaptam valami gardvella korokozora és ha az orvos nem mondta hogy a páromnak kezelés kell nem szükséges nem kapom vissza?
Menstruáció késésekor melyik nap az amikor már orvos szükséges?
A lelet szerint vegyes baktérium okozta fertőzésem van. Azt mondta az orvos, hogy használjak hüvelykenőcsöt, majd kúpot és közben gyógyszert is. Tényleg mind szükséges ez?
Kezdek rendbejönni, vagy szükséges az orvos segítsége? L18
Ha van egy háziorvosom, de van egy másik orvos, aki pont szükséges, mivel bőrgyógyász, és ha elmegyek megvizsgál, vagy át kell íratkoznom hozzá és csak akkor fog?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!