Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szükséges orvos?

Szükséges orvos?

Figyelt kérdés
Múlt hónap 13-án maradt el a menstruációm és a következnek csak 7-én kellett volna jönnie, de már a 19.napon pecsételő vérzés jelentkezett, ami egy hétig tartott, aztán 2 nap szünet és megjött 7-én a menstruációm. 3 napig tartott és ma megint pecsételő vérzés jelentkezett. Március 25en hagytam ki egy szem fogamzásgátlót, de nem hinném, hogy ez még mindig attól van. Valami ötlet?
2018. ápr. 13. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót szedsz, NINCS menstruációd. Ami a gyogyszerszünetben jelentkezik, az megvonásos vérzés. Viszont ha neked ilyen gyakran van köztes vérzésed is, menj el dokihoz. Valószínűleg nem megfelelő neked ez a tabletta.
2018. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom elnézést. 8 hónapja szedem és eddig még nem fordult elő ilyen. A tabletta kimaradása miatt ez már nem lehet?
2018. ápr. 13. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Az már majdnem egy hónapja volt, így nem hiszem.
2018. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ilyen hamar váltanom kéne?
2018. ápr. 13. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd a doki megmondja. Lehet, hogy azt mondja, szedd tovább, és majd látjátok, hogy alakul a következő levél alatt.
2018. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!