Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon félek! Menstruációtól...

Nagyon félek! Menstruációtól el lehet vérezni?

Figyelt kérdés

15 napja vérzek már. Ebből az utóbbi 3 napban eléggé erősen, mintha a menstruáció 1. napján lennék. Orvosnál voltam 3 napja, nem talált semmit. Holnap újra megyek, mert egyáltalán nem akar múlni. El fogják tudni állítani?Nagyon félek már, hogy valami bajom lesz.

Egyébként semmiféle fájdalmam vagy rosszullétem nincs. Egyszerűen nem értem mi történik velem. Miért nem áll el. :'( Ugye el tudja állítani valamivel?:(


2018. ápr. 15. 06:09
 1/4 A kérdező kommentje:

Van étvágyam, egész nap megyek, végzem a dolgom, fáradtság sincs, tök jól ellennék...Csak full ideges vagyok mostmár. Gyomorgörcsöm van már az elmúlt napoktól, 2 hete folyamatosan megvan... Esküszöm nem értem.

28L

2018. ápr. 15. 06:41
 2/4 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Gyógyszerrel meg lehet állítani. Nem lehet elvérezni.
2018. ápr. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fogsz elvérezni, ne izgulj, de ha nagyon aggódsz emiatt, igyál sok folyadékot és szedj vasat. Gyógyszerrel helyre lehet hozni an ciklusodat, ha nem rendeződik magától.
2018. ápr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Holnap megyek vissza, mert azt mondta a dokim, ha nem múlik a héten, akkor megpróbáljuk gyógyszerrel. Hát, nem hogy nem múlik, még rosszabb a vizsgálat óta!:D -.- Remélem tud segíteni. :(
2018. ápr. 15. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!