Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bárki hasonló helyzetben?...

Bárki hasonló helyzetben? Lehet hogy csak betegség? Hőemelkedés vagy láz lehet a menstruációtól? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tegnap este jelentkezett a menstruáció (kissé gyéren ugyan még),ma délután körülbelül fél órája furcsán éreztem magam úgyhogy hőmérsékletet mértem...

Az átlagos hőm 35,5-36,5 most viszont 36,8 lett és még csak délután van, és ráadásul eddig sosem volt ilyesmi még.Ilyenkor ha beteg vagyok estére mindig magas lázam szokott lenni,de holnap állásinterjúra kell mennem és lehet üzemorvoshoz is.



2018. márc. 8. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem magától a menstruációtól, de a menstruáció idején kicsit gyengül az immunrendszer, ezért lehet egy enyhébb vírusfertőzés, ami a rossz közérzetet okozza. Szerintem menj el az állásinterjúra, hacsak nem lesz extra magas lázad, az üzemorvost pedig tájékoztasd erről.
2018. márc. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nálam is ez volt. kérdező, mi lett végül? vírus? terhesség?
2018. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Baba lett az eredmény :)
2018. jún. 2. 13:17
 4/5 anonim válasza:

Gratulálok:)

A gyér menstruáció utána erősödött vagy abba is maradt ?

2018. jún. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Körülbelül két nap volt még de az is nagyon gyenge aztán abba is maradt
2018. jún. 3. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!