Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyák, erre mit tanácsoltok?

Anyák, erre mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok 173 cm és 47,5kg.

Apaukámmal élek mert sajnos anyukám meghalt de apa magyon jó apa.


Ugye ahogy nőnek a melleim vettem magamnak melltartót.

Már jó rám a 70/C.

Az a baj hogy szégyenlem a melleimet.

Hosszú hajam van és folyton takarom a mell részt.

Valmint imádom a sport kelltartókat mert abban kissebbnek látszik.(csak minden póló alól kilátszik a pántja.

És néha sajnálom a rövid hajú nőket.

Persze örülök h normális méretű a mellem.

Nincsenek kivágott ruháim de a tapadós felsőket szeretem az alakom miatt.

Közben folyton szégyenlem magam

Mással is van ilyen?

Hogy lehet evvel megbirkózni?


Köszönöm a válaszokat!



2018. ápr. 15. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit szégyellsz a melleidben? Ezt lenne nagyon fontos kideríteni.
2018. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első jó kérdést tett fel, rávezető kérdést. Kiegészítem avval, hogy javaslom, gondold végig, netán anyuddal lehet kapcsolatos, hogy szégyenled melleidet? Ha élne, akkor is feltenném e kérdést, mivel a szülők szerepe jelentős az ember lelkiállapotára nézve. Pl mi jut eszedbe, ha anyukád hasonló testrészére gondolsz? Volt netán műtve számára annak idején? Stb.


Persze gyakran kisgyermekkori kellemetlen élménynek a tudat alá kerülése okoz látszólag nehezen megfejthető tüneteket, szóval az se kizárt, hogy pl amikor baba voltál a szoptatás alatt ért téged vmi kellemetlen élmény. Regressziós hipnózissal stb kideríthető, tudat felszínére hozható.


De az is lehet h elég csupán, hogy ha tudatos emlékeidet végiggondolod.

2018. ápr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális ebben a korban, a lelked még kislány, a tested már nő. Nemsokára hozzánő a lelked a testedhez, és akkor már büszkén viseled majd :)
2018. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Anyukámnak nem volt műtve és plasztikáztatva se a teste.

Ez még eszembe sem jutott hogy anyukámra gondoljak ilyen téren.

Viszon vele semmi sem volt. Normális mellei voltak.


Az zavar hogy előfordult h mikor nem látszottak annyira beszóltak hogy deszka vagyok.

Sajnos a fiuk elég gyerekesek és ezért sokszor eszembe jut h mi van ha oda néznek.

Ráadásul tesi előtt nincs idő sport melltaróra vàltani és ha futunk vagy valami folyton kínosan érzem magam.

2018. ápr. 15. 20:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után megszokod, hogy ott vannak a melleid. Kénytelen leszel, mert ezen változtatni nem lehet.
2018. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs veled,az sokall jobb hogy te még gyereknek tartod magad,nem játszod az agyad és 14 évesen nem akarsz mindent kitenni.


Az elég szomorú,hogy sok 14-15 éves már szexel,kitesz mindent és van hogy már ki is vannak tetoválva,a szülők meg tudnak is róla,sőt támogatják is őket ebben,arra hivatkozva hogy más világ van és ebben semmi nincs.


Jó hallani normális tinikről is.A te korodban sok lány van aki nem akarja hogy az intim részei annyira feltűnőek legyenek és mindenki lássa hogy kb milyen méretűek,vagy formájúak,ezzel nincs semmi baj.

2018. ápr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!