Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlótól gomba?

Fogamzásgátlótól gomba?

Figyelt kérdés
3. hete szedek gyógyszert, azóta a folyásom több, nyúlós, nyálkás darabok vannak benne, szagra is furi, nem büdös, csak más mint az eddigi. Óvszerrel védekeztünk.
2018. ápr. 15. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez a leírták alapján még nem biztos, hogy fertőzés, csak megváltozott a folyás. De egyébként vannak nők, akiknél gombás fertőzést okoz a fogamzásgátló. Most még szokja a szervezeted a tablettát, ne parázz.
2018. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Velem is pont ez történt.Én nem tablettát, hanem injekciót kaptam.Nekem is furcsa szagú,de átlátszó folyásom lett.Én elmentem nőgyógyászhoz,mert gombára gyanakodtam,de az eredmény negatív,tehát csak hormonális lehet.Ha megnyugtatna azért menj el dokihoz,de valószínűleg neked is csak a hormonok miatt van.
2018. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!